Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
fryzury gwiazd

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze! Gwiazda jest nie do poznania!

Koniec z blondem? Takiej zmiany uczesania nikt się nie spodziewał…

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2021 17:30
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Aktorka Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa polska ikona stylu. Zarówno jej stylizacje, jak i fryzury są wzorem dla tysięcy kobiet. Gwiazda lubi eksperymentować, ale jej looki zawsze oparte są na charakterystycznym dla gwiazdy stylu. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów jej wizerunku jest fryzura - krótkie blond włosy. Aktorka wylansowała wręcz modę na krótkie, nieco zadziorne uczesania, a jej blond włosy zawsze prezentują się idealnie - wszystkie fanki blondu marzą o tak perfekcyjnym odcieniu! Jednak… kobieta zmienną jest i nawet Kożuchowska od czasu do czasu lubi zaszaleć z wizerunkiem. Tym bardziej, że role filmowe i teatralne umożliwiają jej takie metamorfozy.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska tęskni za bliską osobą. Połączyła je wyjątkowa relacja

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej - w rudych, kręconych włosach wygląda zachwycająco!

Małgorzata Kożuchowska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na sowim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad milion followersów. Najnowszy post gwiazdy wywołał istną burzę - Kożuchowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w zupełnie nowej fryzurze. Gwiazda ma rude, kręcone włosy, fantazyjnie upięte z boku. Jak się okazuje to uczesanie przypomniało aktorce czasy matury i początku studiów. Czy tak czesała się w latach 90.? Zapewne tak! Gwiazda tak skomentowała zdjęcie:

Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę!

Wśród pełnych zachwytu komentarzy fanów pojawił się także wpis znanej koleżanki „po fachu”. Aktorka Ada Fijał tak skomentowała zdjęcie Małgosi:

Siostro! 🔥Jesteś ruda!❤️❤️❤️

Zobacz też: Mama Małgorzaty Kożuchowskiej ocaliła jej życie. Ujawniła historię mrożącą krew w żyłach

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.