Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS
METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę na wiosnę!

Pasuje jej?

Ksenia Krasko 30 kwietnia 2019 12:00
Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS

Jedna z najbardziej stylowych aktorek naszego pokolenia – Małgorzata Kożuchowska – znów wyznacza trendy! Gwiazda już wiele razy udowadniała, że świat mody i urody nie ma dla niej tajemnic, i tym razem postawiła na zmianę fryzury!

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w każdym uczesaniu! Przez lata wierna była długim pasmom w kolorze blond, swobodnie opadającym na ramiona, ale nie stroniła od eksperymentów – w słynnym Kilerze była... ruda! Po jakimś czasie zdecydowała się na odważną zmianę i ścięła się na krótko, i ta fryzura towarzyszyła jej przez ostatnie lata. Nowe uczesanie zaprezentowała na festiwalu Off Camera w Krakowie, gdzie pokazała się w wyjątkowo udanej stylizacji: modne, ciężkie buty, spodnie z lampasem i zdecydowanie dłuższe włosy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Jak zareagowali wielbiciele gwiazdy? Pod zdjęciem na profilu aktorki na Instagramie nie brakuje pozytywnych komentarzy: „Świetnie Pani w nowej fryzurze”, „W dłuższych włosach i w tej cudownej stylizacji wygląda Pani jeszcze młodziej. Jest Pani piękna”, „W tej fryzurce 30 a nie 48:)”, „Pięknie w dłuższych ale w krótkich bosko 😘”. Da się jednak zauważyć, że część fanów tęskni za charakterystyczną fryzurą Kożuchowskiej, do której przyzwyczailiśmy się przez ostatnie lata.

Jak Ci się podoba Małgorzata Kożuchowska w nowym wydaniu?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!