METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę? Jest nie do poznania!

Teraz będzie nosić długie włosy?

Aleksandra Charzewska 17 listopada 2018 09:58
Małgorzata Kożuchowska, FFFG 2018
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Małgorzata Kożuchowska przez wszystkich widzów kojarzona jest ze swoja charakterystyczną, krótką blond fryzurą. Aktorka była jej wierna od lat, a swoimi strzyżeniami wyznaczała w Polsce nowe trendy. Wiele kobiet noszących krótkie fryzury niejednokrotnie naśladowało jej metamorfozy. Teraz Małgorzata Kożuchowska postanowiła je… przedłużyć! Jak aktorka wygląda w długich włosach?

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę

Ostatnio Sonia Bohosiewicz dodała na swój instagramowy profil selfie z gwiazdą „Rodzinki.pl”, które wywołało burzę komentarzy. Kożuchowska prezentuje na nim długie, bujne blond włosy. W takiej fryzurze nie widzieliśmy jej od wielu lat! Fani nie tylko przyzwyczaili się do krótkich kosmków, ale także je pokochali. Właśnie z tego powodu ich opinie dotyczące nowej fryzury aktorki są bardzo podzielone. Część z nich uważa, że aktorce w długich włosach jest bardzo do twarzy i odmładzają ją nawet o kilkanaście lat. Niektórzy jednak nie są tak pozytywnie nastawieni i krytykują ten pomysł.

„Małgosia jakie długie włosy 😀”, „-15 lat z tą długością włosów! 😍💪🏻”, „Nie poznałam! Myślałam, że "blondyna" to jakaś dziewczynka! 😂”, „Jakie śliczne Dziewczyny 😊👍😍😍”- pisali fani w komentarzach.

Okazuje się jednak, że Małgorzata Kożuchowska nie przeszła trwałej metamorfozy wyglądu. Nowa fryzura jest konsekwencją nowej filmowej roli, w którym zagra wraz z Sonią Bohosiewicz. Jesteście ciekawi jak aktorka będzie prezentowała się w tej niecodziennej dla niej fryzurze na wielkim ekranie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!