Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska szaleje na motorówce! Została porównana do dziewczyny Bonda

Aktorka pokazała, jak prezentuje się w bikini

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 12:31
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z piękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej fani nie bez powodu często chwalą ją za poczucie estetyki oraz klasę. Podczas ważnych wyjść aktorka stawia na modne stylizacje, które zawsze stają się inspirujące! Jak się okazuje, gwiazda błyszczy nie tylko na czerwonym dywanie, ale także podczas urlopu. Ostatni długi weekend Kożuchowska postanowiła spędzić na Mazurach i poszaleć na motorówce! Artystka na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym widać, że świetnie spędza czas, jednak uwagę obserwatorów Małgosi przykuł jeden szczegół.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w bikini

Podczas wypoczynku gwiazda mogła się cieszyć przepiękną pogodę i wskoczyła w strój kąpielowy! Niebieska góra od bikini, na jaką postawiła gwiazda świetnie się prezentuje, podkreślając jej karnację. Fani zwrócili również uwagę na sylwetkę Małgorzaty Kożuchowskiej, która jest do pozazdroszczenia:

Jak dziewczyna Bonda

Wygląda Pani obłędnie 😍

Ale ciałko 👌🏻

Musimy przyznać, że aktorka niesamowicie prezentuje się na motorowce! A Małgorzata Kożuchowska podpisała żartobliwie filmik – „Słoneczny patrol”. Widać, że wypoczynek jej służy i sprawia przy tym wiele radości. Koniecznie zobaczcie nagranie oraz jak prezentuje się aktorka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.