Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska szaleje na motorówce! Została porównana do dziewczyny Bonda

Aktorka pokazała, jak prezentuje się w bikini

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 12:31
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z piękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej fani nie bez powodu często chwalą ją za poczucie estetyki oraz klasę. Podczas ważnych wyjść aktorka stawia na modne stylizacje, które zawsze stają się inspirujące! Jak się okazuje, gwiazda błyszczy nie tylko na czerwonym dywanie, ale także podczas urlopu. Ostatni długi weekend Kożuchowska postanowiła spędzić na Mazurach i poszaleć na motorówce! Artystka na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym widać, że świetnie spędza czas, jednak uwagę obserwatorów Małgosi przykuł jeden szczegół.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w bikini

Podczas wypoczynku gwiazda mogła się cieszyć przepiękną pogodę i wskoczyła w strój kąpielowy! Niebieska góra od bikini, na jaką postawiła gwiazda świetnie się prezentuje, podkreślając jej karnację. Fani zwrócili również uwagę na sylwetkę Małgorzaty Kożuchowskiej, która jest do pozazdroszczenia:

Jak dziewczyna Bonda

Wygląda Pani obłędnie 😍

Ale ciałko 👌🏻

Musimy przyznać, że aktorka niesamowicie prezentuje się na motorowce! A Małgorzata Kożuchowska podpisała żartobliwie filmik – „Słoneczny patrol”. Widać, że wypoczynek jej służy i sprawia przy tym wiele radości. Koniecznie zobaczcie nagranie oraz jak prezentuje się aktorka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.