Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że jest mistrzynią metamorfoz!

W takiej fryzurze i makijażu jeszcze jej nie widzieliście!

Marta Cieplak 9 marca 2020 20:31
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej stylowych polskich aktorek. Uznawana za ikonę mody jest wzorem dla wielu Polek, zarówno w kwestii mody jak i fryzur czy makijażu. W zdecydowanej większości ról aktorka pokazywała się jako blondynka i rzadko można było zobaczyć ją w zupełnie innym kolorze włosów. Ale to właśnie się zmieniło! Wyjątkowe zdjęcie z gwiazdą ucharakteryzowaną na gejszę opublikował na swoim Instagramie fotograf Marcin Tyszka. 

Małgorzata Kożuchowska wygląda jak gejsza

Okazuje się, że nietypowy strój, makijaż i fryzura, w których Małgosia jest nie do poznania, powstały na potrzeby nowej kampanii reklamowej.

Pani o lodowym spojrzeniu przyleciała specjalnie z Kraju Kwitnącej Wiśni aby przywitać prawdziwą wiosnę, napisał Tyszka pod zdjęciem.

Zmiana jest tak ogromna, że gdyby nie oznaczenie w poście aktorki, wiele osób nigdy y się nie domyśliło, że to ona:

Musiałam się 3 minuty wpatrywać żeby rozpoznać ze to faktycznie Kożuchowska ❤️ Super stylizacja

Jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni, choć jednak największą słabość mamy do aktorki w cięciu pixi. Nie bez powodu w Polsce stało się już one kultowe i wiele kobiet decydowało się na krótkie włosy w stylu Kożuchowskiej!

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.