Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na szokującą metamorfozę! 

Aktorka ma... zielone włosy

Redakcja VIVA! 6 kwietnia 2020 20:13
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych gwiazd, które nie boją się eksperymentować ze swoją fryzurą. Przez lata mogliśmy zobaczyć ją w przeróżnych cięciach - długich włosach, a także krótkich typu pixie. Mimo to, na jej głowie cały czas króluje blond. Ostatnio artystka zdecydowała się nieco poeksperymentować ze swoim wizerunkiem w słusznej sprawie. W takiej odsłonie jeszcze nie mieliśmy okazji jej widzieć. Musicie zobaczyć to zdjęcie!

Małgorzata Kożuchowska w zielonych włosach

Podczas kwarantanny świat show-biznesu na chwilę się zatrzymał. Jednak aktorzy mimo, że pozostają w swoich domach, nie próżnują. Ostatnio pisaliśmy o nowej inicjatywie gwiazd, w której wieczorami czytają dzieciom bajki do snu. Transmisja odbywa się za pomocą Instagrama, a żeby było ciekawej bohaterowie również się przebierają. W jednym z ostatnich występów Kożuchowska założyła różową perukę, jednak nic nie przebije jej ostatniego looku. Gwiazda założyła na głowę zielone, kręcone włosy i rozśmieszyła swoich obserwatorów w social mediach. Jak piszą: ,,Uroczo Pani wygląda w tej peruce", ,,I od razu mam lepszy humor jak widzę Pani zdjęcie takie pełne radości i pozytywnej energii. Pozdrawiam serdecznie".

Musimy przyznać, że podczas występów Kożuchowska w swoich przebraniach wygląda bardzo młodo i peruki - nawet te najbardziej szalone jej służą. Też tak sądzicie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.