Kożuchowska i Wendzikowska
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska i Anna Wendzikowska zaszalały z kolorem włosów!

Obie wpadły dokładnie na ten sam pomysł w czasie kwarantanny!

Marta Cieplak 30 marca 2020 12:31
Kożuchowska i Wendzikowska

Obserwując konta gwiazd na Instagramie można zauważyć, że wiele z nich wpada równocześnie na te same pomysły! I tak wczoraj na feedach Małgorzaty Kożuchowskiej i Anny Wendzikowskiej pojawiły się niemal bliźniaczo podobne do siebie zdjęcia! Obie gwiazdy zdecydowały się bowiem zmienić radykalnie swój wizerunek i pokazały się w... różowych włosach. Jak wyglądają?

Małgorzata Kożuchowska i Anna Wendzikowska w różowych włosach

Dziennikarka TVN przyznała, że spędza czas na porządkowaniu i w ten sposób stara się jakoś przetrzymać tą trudną sytuację, kiedy nie można nawet za bardzo wyjść na dwór. „Sprzątam szafki, półki i szuflady. Znajduję różne skarby. Jak na przykład tę perukę #littlejoysoflife”. Efekty? Jak widać!

Fani są zachwyceni nowym zdjęciem w neonowej peruce i komplementują gwiazdę. Ale niektórzy pytają też, czy to zmiana na stałe. Na co Ania odpowiada z humorem:

nie na stałe, z nudów 😂

Małgorzata Kożuchowska z kolei postawiła na delikatniejszy odcień pastelowego różu. Ale jej peruka także ma grzywkę i modne cięcie na boba. Plus efektowne spinki, które sprawiają, że peruka wygląda jeszcze bardziej efektownie.

Ta peruka to rodzaj charakteryzacji do wieczornego czytania bajek dzieciom live poprzez Instagram. My jesteśmy zachwyceni i fani też:

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😇👑👑Królewna

Ładnie 

Ślicznie

Pod postem aktorki pojawiło się także bardzo wiele komentarzy doceniających nową inicjatywę czytania bajek:

Oh super przygoda z Wami. Dziękujemy 😊😚syn 5 lat słuchał bardzo uważnie I dużo pytań zadawał. O syrence się podobało

Super są te instanocki :) dziś słuchalismy z moje 3 miesięczną córką - bajeczka o stonodze super:)

Dzisiaj takze słuchaliśmy, ja i Tymi, który bez przerwy naciskał serduszka 😍 tak mu się podobało 😃 Dziękujemy wszystkim i do jutra. Tymek sam już pilnuje godziny 19.00 💕💕💕

A my czekamy na kolejne bajki i wcielenia Małgorzaty Kożuchowskiej!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.