Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu! Wygląda na 50 lat?

Aktorka rzadko pokazuje takie zdjęcia!

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2021 12:27
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Znana przede wszystkim z serialu M jak miłość gwiazda, rzadko eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Lata temu ścięła długie, platynowe blond włosy i została wierna krótkiemu cięciu. Tym razem zaskoczyła jednak fanów udostępniając na Instagramie swoje zdjęcie bez grama makijażu. Powiedzielibyście, że ma już 50 lat?!

Czytaj też: Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Co za fryzura!

Małgorzata Kożuchowska pozuje bez makijażu

Aktorka zawsze wygląda nienagannie. Mówi się o niej, że jest prawdziwą ikoną stylu, zawsze ubraną odpowiednio do okazji. Stawia na naturalność – tylko podczas wielkich wyjść pozwala sobie na nieco mocniejszy makijaż.

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska przefarbowała się na rudo?

Na swoim Instagramie opublikowała niedawno zdjęcie bez makijażu. Robi to coraz częściej, uświadamiając też swoim fanom, że aktorzy nie zawsze są perfekcyjnie przygotowani do wyjścia i czasem lubią poleżeć na kanapie przed telewizorem, właśnie w wersji saute. Kożuchowska wygląda znakomicie – jej cera jest w świetnej kondycji. Nawilżona, świeża i błyszcząca. To niesamowite, że aktorka ma 50 lat. Jesteście ciekawi, jaki jest sekret jej codziennej pielęgnacji? 

Kożuchowska bez makijażu
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.