Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska zachwyca wyglądem na urlopie!

„Wyglądasz jak dziewczynka” komentują fani!

Marta Cieplak 30 grudnia 2019 15:30
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska wyjechała na okres między świętami a sylwestrem w góry. Tam wiele godzin spędza na powietrzu i cieszy się ze śniegu, którego w polskich miastach nadal brakuje, a w górach jest go pod dostatkiem. Aktorka wrzuciła nowe zdjęcie z psem, by pokazać jak fantastyczne są warunki. Ale na zdjęciu uwagę zwraca zupełnie coś innego – śliczna twarz aktorki bez grama makijażu!

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Na zdjęciu uwagę przykuwają niesamowicie niebieskie oczy aktorki oraz fakt, że wygląda bardzo, bardzo młodo! Jej skóra jest idealnie gładka, bez śladu zmarszczek. Nie widać też żadnych niedoskonałości. „Myślałam, że to jakiś chłopczyk na zdjęciu”, „Wygląda Pani jak dziewczynka” piszą fani pod zdjęciem. Zgadasz się z nimi?

Ale to nie koniec komplementów!

Piękna dziewczyna!

Błękit oczu przebija wszystko

Śliczna jesteś i ślicznie wyglądasz

My też się zachwycamy i czekamy na kolejne zdjęcia aktorki z Zakopanego oraz na jej sylwestrowy look. Ciekawe, czym zaskoczy nas w tym roku! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.