ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki AVON! Jaki produkt będzie sygnowała swoim nazwiskiem?

Jolanta Zakrocka 19 stycznia 2017 17:15

W roli ambasadorki Avon aktorka wystąpiła po raz pierwszy podczas uroczystości z okazji 25-lecia marki w Polsce. Dlaczego ona? Ponieważ jest osobą, która celebruje życie, emanuje szczęściem i niesamowitą energią.

 

Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy m.in. w kampanii zapachu, który pojawi się w sprzedaży na początku lutego. To Viva la Vita. Zapach inspirowany włoskim stylem życia. Ma nam przypominać, że warto chwytać dzień. Cieszyć się drobiazgami. Kolekcjonować miłe chwile.

 

Nie dziwi więc, że sesja zdjęciowa odbyła się właśnie w Włoszech, w zalanym słońcem Rzymie. Viva la Vita!

 

Fot. Materiały prasowe

 

Perfumy Viva la Vita promowane przez Małgorzatę Kożuchowską:

Fot. Materiały prasowe

 

TAGI #perfumy #Avon

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?