ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki AVON! Jaki produkt będzie sygnowała swoim nazwiskiem?

Jolanta Zakrocka 19 stycznia 2017 17:15

W roli ambasadorki Avon aktorka wystąpiła po raz pierwszy podczas uroczystości z okazji 25-lecia marki w Polsce. Dlaczego ona? Ponieważ jest osobą, która celebruje życie, emanuje szczęściem i niesamowitą energią.

 

Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy m.in. w kampanii zapachu, który pojawi się w sprzedaży na początku lutego. To Viva la Vita. Zapach inspirowany włoskim stylem życia. Ma nam przypominać, że warto chwytać dzień. Cieszyć się drobiazgami. Kolekcjonować miłe chwile.

 

Nie dziwi więc, że sesja zdjęciowa odbyła się właśnie w Włoszech, w zalanym słońcem Rzymie. Viva la Vita!

 

Fot. Materiały prasowe

 

Perfumy Viva la Vita promowane przez Małgorzatę Kożuchowską:

Fot. Materiały prasowe

 

TAGI #perfumy #Avon

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?