Foremniak
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Małgorzata Foremniak zszokowała fanów siwymi włosami!

Czy w jej życiu wydarzyło się coś niepokojącego?

Aleksandra Frankowska 17 lipca 2020 15:31
Foremniak
Fot. materiały prasowe

Małgorzata Foremniak nie udziela się w social mediach nadzwyczaj często. Znana z charakterystycznego look'u – krótkich blond włosów i eleganckich stylizacji aktorka, raczej chroni swoją prywatność. Tym bardziej zdziwiła swoich fanów, kiedy opublikowała swoje najnowsze zdjęcie, ukazując zmęczoną twarz i siwe, zniszczone włosy. Na szczęście to tylko filmowa charakteryzacja. Aktorka przygotowuje się do nowej roli, dla której przeszła ogromną metamorfozę!

Małgorzata Foremniak pokazała siwe włosy

Zdjęcie na profilu aktorki prezentuje ją w wydaniu staruszki. Gdyby ktoś nie wiedział, że to kreacja do nowej roli, mógłby pomyśleć, że w życiu aktorki wydarzyło się coś niepokojącego. Ziemista cera, zmarszczki i siwe włosy, to na szczęście obraz wykreowany przez Ewę Kowalewską do nowego filmu, w który zaangażowano Foremniak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Osiwiałam.... @kowalewska_charakteryzatorka @marekzimakiewicz

Post udostępniony przez Małgorzata Foremniak (@malgorzata_foremniak_official)

Fani zachwyceni metamorfozą Foremniak 2020

Co ciekawe, pod zdjęciem na instagramowym profilu gwiazdy, posypały się bardzo pozytywne komentarze. Fani komplementowali Foremniak za profesjonalizm i zgodę na oszpecenie się do roli. To w końcu prawdziwa sztuka! Podkreślali również, że jako staruszka, Foremniak wygląda równie pięknie, co obecnie. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.