Foremniak
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Małgorzata Foremniak zszokowała fanów siwymi włosami!

Czy w jej życiu wydarzyło się coś niepokojącego?

Aleksandra Frankowska 17 lipca 2020 15:31
Foremniak
Fot. materiały prasowe

Małgorzata Foremniak nie udziela się w social mediach nadzwyczaj często. Znana z charakterystycznego look'u – krótkich blond włosów i eleganckich stylizacji aktorka, raczej chroni swoją prywatność. Tym bardziej zdziwiła swoich fanów, kiedy opublikowała swoje najnowsze zdjęcie, ukazując zmęczoną twarz i siwe, zniszczone włosy. Na szczęście to tylko filmowa charakteryzacja. Aktorka przygotowuje się do nowej roli, dla której przeszła ogromną metamorfozę!

Małgorzata Foremniak pokazała siwe włosy

Zdjęcie na profilu aktorki prezentuje ją w wydaniu staruszki. Gdyby ktoś nie wiedział, że to kreacja do nowej roli, mógłby pomyśleć, że w życiu aktorki wydarzyło się coś niepokojącego. Ziemista cera, zmarszczki i siwe włosy, to na szczęście obraz wykreowany przez Ewę Kowalewską do nowego filmu, w który zaangażowano Foremniak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Osiwiałam.... @kowalewska_charakteryzatorka @marekzimakiewicz

Post udostępniony przez Małgorzata Foremniak (@malgorzata_foremniak_official)

Fani zachwyceni metamorfozą Foremniak 2020

Co ciekawe, pod zdjęciem na instagramowym profilu gwiazdy, posypały się bardzo pozytywne komentarze. Fani komplementowali Foremniak za profesjonalizm i zgodę na oszpecenie się do roli. To w końcu prawdziwa sztuka! Podkreślali również, że jako staruszka, Foremniak wygląda równie pięknie, co obecnie. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.