Marta Cieplak 20 czerwca 2017 15:00
1/5
makijaże na plażę
Copyright @@jamienelson6
1/5

W najnowszym numerze VIVY MODY prezentujemy najciekawsze, czasem absolutnie odlotowe, letnie makijaże. Oto jeden z nich!

Wet look na nowo

Tym razem nie mówimy o mokrych włosach (choć ten trend trzyma się mocno), ale o makijażu, dzięki któremu twarz promienieje blaskiem. Rozświetlacz jest więc absolutnie obowiązkowy – do wyboru w sztyfcie, pudrze lub fluidzie. Ale najbardziej efektowne są lśniące i dosłownie mokre powieki oraz usta. Taki efekt uzyskasz dzięki błyszczykom, które można nakładać także na cienie, lub specjalnym produktom dającym mokry efekt na powiekach.

W naszej galerii znajdziesz kilka ciekawych produktów, które sprawdzą się nie tylko na plaży!

2/5
Błyszczyk Miss Pupa PUPA, 64,90 zł
Copyright @Materiały prasowe
2/5

3/5
Copyright @
3/5

4/5
Błyszczyk Chubby Plump&Shine CLINIQUE, 79 zł
Copyright @Materiały prasowe
4/5

5/5
Rozświetlacz Beach Summer Tint BECCA, 103 zł
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.