Marta Cieplak 20 czerwca 2017 15:00
1/5
makijaże na plażę
Copyright @@jamienelson6
1/5

W najnowszym numerze VIVY MODY prezentujemy najciekawsze, czasem absolutnie odlotowe, letnie makijaże. Oto jeden z nich!

Wet look na nowo

Tym razem nie mówimy o mokrych włosach (choć ten trend trzyma się mocno), ale o makijażu, dzięki któremu twarz promienieje blaskiem. Rozświetlacz jest więc absolutnie obowiązkowy – do wyboru w sztyfcie, pudrze lub fluidzie. Ale najbardziej efektowne są lśniące i dosłownie mokre powieki oraz usta. Taki efekt uzyskasz dzięki błyszczykom, które można nakładać także na cienie, lub specjalnym produktom dającym mokry efekt na powiekach.

W naszej galerii znajdziesz kilka ciekawych produktów, które sprawdzą się nie tylko na plaży!

2/5
Błyszczyk Miss Pupa PUPA, 64,90 zł
Copyright @Materiały prasowe
2/5

3/5
Copyright @
3/5

4/5
Błyszczyk Chubby Plump&Shine CLINIQUE, 79 zł
Copyright @Materiały prasowe
4/5

5/5
Rozświetlacz Beach Summer Tint BECCA, 103 zł
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.