Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez
ZE ŚWIATA URODY

Selena Gomez szykuje dla swoich fanów niespodziankę!

To Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 18 sierpnia 2019 10:00
Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Wygląda na to, ze Selena Gomez szykuje kolejną niespodziankę dla swoich fanów! To kolejna gwiazda, która pracuje nad stworzeniem własnej marki kosmetycznej. Jak donoszą zagraniczne media wg informatorów z otoczenia Seleny artystka złożyła już wniosek do urzędu patentowego, aby otworzyć własny biznes.

Kosmetyki Seleny Gomez

Na co powinniśmy być przygotowani? Ponoć wokalistka w swoim asortymencie będzie miała kosmetyki zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji. Fani już nie mogą się doczekać, aż Selena zdradzi więcej szczegółów. Czy wokalistyka odniesie podobny sukces jak Kylie Jenner, której kosmetyki sprzedają się na całym świecie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…