Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez
ZE ŚWIATA URODY

Selena Gomez szykuje dla swoich fanów niespodziankę!

To Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 18 sierpnia 2019 10:00
Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Wygląda na to, ze Selena Gomez szykuje kolejną niespodziankę dla swoich fanów! To kolejna gwiazda, która pracuje nad stworzeniem własnej marki kosmetycznej. Jak donoszą zagraniczne media wg informatorów z otoczenia Seleny artystka złożyła już wniosek do urzędu patentowego, aby otworzyć własny biznes.

Kosmetyki Seleny Gomez

Na co powinniśmy być przygotowani? Ponoć wokalistka w swoim asortymencie będzie miała kosmetyki zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji. Fani już nie mogą się doczekać, aż Selena zdradzi więcej szczegółów. Czy wokalistyka odniesie podobny sukces jak Kylie Jenner, której kosmetyki sprzedają się na całym świecie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.