ZE ŚWIATA URODY

Gwiazda serialu Stranger Things Millie Bobby Brown ma swoja linię kosmetyków wegańskich!

Co w niej znajdziemy?

Marta Baran 25 sierpnia 2019 18:30
Millie Bobby Brown marka kosmetyczna
Fot. Materiały Prasowe Netfilx/ Stranger Things

Otwieranie własnych marek kosmetycznych jest dość popularne wśród gwiazd. Zdecydowała się na nią między innymi Selena Gomez, a także Kylie Jenner, której kosmetyki są hitem na całym świecie. Do ich grona dołączyła również aktorka znana z serialu ,,Stranger Things". Piętnastoletnia Millie Bobby Brown postanowiła stworzyć markę produktów wegańskich. Jesteście ciekawi, jakie kosmetyki są w asortymencie?

Millie Bobby Brown i jej wegańskie kosmetyki

Artystka zdecydowała się nazwać swoją markę Florence by Mills. Produkty są dedykowane dla każdego typu skóry. Z pewnością sprawdzą się przy pielęgnacji cery wrażliwej – kosmetyki nie zawierają siarczanów oraz parabenów, są testowane dermatologicznie, a dodatkowym plusem jest fakt, że wegańskie i nie testowane na zwierzętach. W ofercie znajdują się zarówno kosmetyki do makijażu, jak i pielęgnacyjne – kremy do twarzy, pod oczy, peelingi, toniki, żele do mycia, a także korektory błyszczyki oraz róże do policzków. Ogromne wrażenie robi design kosmetyków, który mimo swojej prostoty jest efektowny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez mills (@milliebobbybrown)

Kiedy premiera kosmetyków Millie Bobby Brown?

Niebawem (26. sierpnia) linia produktów kosmetycznych trafi do sklepów i będzie dostępna w sklepach Boots, Ultra Beauty oraz online. Ich cena ma się wahać od 10 do 24 dolarów (około 40 – 135 zł), a część pieniędzy zostanie przekazana na fundację, aby upamiętnić zmarłą przyjaciółkę aktorki.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez florence by mills (@florencebymills)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez mills (@milliebobbybrown)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.