Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
METAMORFOZY GWIAZD

Marta Wierzbicka bez makijażu jest nie do poznania!

Zobacz, jak wygląda w naturalnej odsłonie

Marta Baran 3 czerwca 2019 16:30
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Gwiazdy coraz chętnie publikują swoje zdjęcia, na których nie mają nawet grama makijażu. Ostatnio taką fotografią podzieliła się Marta Wierzbicka. Artystka pokazała się w wersji no make up, zobaczcie jak wyglądała!

Jak gwiazda wygląda bez makijażu?

Aktorka na swoim Instagramie dodaje bardzo dużo zdjęć, na których zazwyczaj ma na sobie pełny makijaż. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym można ją zobaczyć w naturalnej okazałości. Fani od razu zareagowali i gwiazda dostała mnóstwo pozytywnych komentarzyPięknie 😍, No makeup 👌.

Artystka od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Wygląda na to, że nowa relacja zdecydowanie służy aktorce – wygląda świetnie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!