Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
METAMORFOZY GWIAZD

Marta Wierzbicka bez makijażu jest nie do poznania!

Zobacz, jak wygląda w naturalnej odsłonie

Marta Baran 3 czerwca 2019 16:30
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Gwiazdy coraz chętnie publikują swoje zdjęcia, na których nie mają nawet grama makijażu. Ostatnio taką fotografią podzieliła się Marta Wierzbicka. Artystka pokazała się w wersji no make up, zobaczcie jak wyglądała!

Jak gwiazda wygląda bez makijażu?

Aktorka na swoim Instagramie dodaje bardzo dużo zdjęć, na których zazwyczaj ma na sobie pełny makijaż. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym można ją zobaczyć w naturalnej okazałości. Fani od razu zareagowali i gwiazda dostała mnóstwo pozytywnych komentarzyPięknie 😍, No makeup 👌.

Artystka od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Wygląda na to, że nowa relacja zdecydowanie służy aktorce – wygląda świetnie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.