VIVA! Tylko u nas

Usta jak u Scarlett Johansson: zmysłowe, piękne i pełne sexapilu. Ty też możesz takie mieć!

Zmysłowe, pełne usta, takie jakimi może pochwalić się Scarlett Johansson, dodają nam kobiecości i sprawiają, że zawsze wyglądamy pięknie.

Artykuł sponsorowany 30 października 2017 12:00

Zmysłowe, pełne usta, jakimi może pochwalić się Scarlett Johansson, dodają nam kobiecości i sprawiają, że zawsze wyglądamy pięknie. Aktorka głośno deklaruje, że usta są jej ulubioną częścią ciała – i doskonale wie też, że nie musi ich specjalnie podkreślać, by zrobić wielkie wejście! Często rezygnuje z mocnych odcieni pomadek, poprzestając na delikatnym błyszczyku, który nadaje jej twarzy niewinny, a jednocześnie pełen seksapilu wygląd.  

 

Jeśli jednak nie mamy tyle szczęścia, co Scarlett Johansson i natura poskąpiła nam pięknych ust, możemy same sobie pomóc, wykonując makijaż permanentny ust. Dzięki niemu możesz powiększyć optycznie usta, usunąć niewielkie blizny albo wyrównać asymetrię i uzyskać perfekcyjny wygląd. To idealna propozycja dla każdej z nas: zabieganej, a jednocześnie chcącej zawsze wyglądać pięknie.

 

Dzięki makijażowi permanentnemu ust nie musimy się martwić o swój wygląd. Taki makijaż nie rozmazuje się, nie trzeba go poprawiać i nie można go „zjeść”. Jest zawsze na swoim miejscu i zawsze wygląda świetnie! Makijaż permanentny ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, nie tylko ze względu na trwały i estetyczny efekt, lecz także ze względu na swoje bezpieczeństwo i łatwość wykonania. Zobacz, co musisz o nim wiedzieć.

Jak przygotować się do makijażu permanentnego ust?

Przede wszystkim trzeba zabezpieczyć usta przed infekcją wirusową. Na trzy dni przed planowanym zabiegiem wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego, przepisanego przez internistę. Takie wcześniejsze wzmocnienie organizmu jest bardzo ważne, bo chroni przed wystąpieniem opryszczki – infekcja mogłaby zniszczyć efekty zabiegu.

 

Tak samo istotne będzie odpowiednie nawilżenie ust, dzięki któremu barwnik rozprowadzi się pod skórą idealnie i efekt makijażu będzie jeszcze trwalszy. 

Jak pielęgnować usta po zabiegu?

Przede wszystkim daj im odpocząć. Nie mocz, nie trzyj i nie dotykaj. Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę.

 

– Po każdym posiłku dezynfekuj usta: to szczególnie ważne, jeśli masz skłonność do opryszczki. Przez około dwa tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium (aby uniknąć ryzyka infekcji) – radzi Magdalena Bogulak, ekspertka i prekursorka w Polsce makijażu permanentnego, twórczyni Centrum Makijażu Permanentnego w Warszawie.  

 

Ekspertka tłumaczy także, że wbrew obiegowym opiniom, usta po makijażu permanentnym nie potrzebują natłuszczania, ale nawilżania, najlepiej specjalnym kremem z witaminą E firmy Long-Time-Liner® – marki, która obecnie jest numerem 1 wśród metod makijażu permanentnego.


W pierwszych dniach po zabiegu niewskazane jest malowanie ust. Poczekaj z tym aż do pełnego wygojenia się ust (czyli ok. dwa tygodnie). Po tygodniu możesz zacząć smarować wargi zwykłą pomadką nawilżającą w sztyfcie.

Jakie usta obecnie są najmodniejsze?

Ostatnim hitem według Magdaleny Bogulak z Centrum Makijażu Permanentnego są barwniki do ust Nude Long-Time-Liner:

– To absolutna nowość na rynku makijażu permanentnego. Po wyłuszczeniu dają efekt naturalnych, lekko przypudrowanych ust. To idealna propozycja dla kobiet, które cenią naturalność, a także delikatny i niezobowiązujący makijaż – wyjaśnia ekspertka. 

 

 

 

Więcej informacji znajdziesz na www.permanentnywarszawa.pl oraz na: www.makijazpermanentny.expert

 

makijaż permanentny

 

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Zdjęcia: Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.