Agata Zych 22 stycznia 2018 19:30
1/10
Copyright @East News
1/10

W tym roku Gala SAG Awards 2018 obrodziła w piękne suknie oraz looki gwiazd. Najpiękniejsze kreacje w tym roku przypadły: Reese Witherspoon, Nicole Kidman oraz Milly Bobby Brown. A jakie fryzury królowały w tym roku na czerwonym dywanie gali SAG Awards 2018?

Polecamy też: Kidman, Witherspoon, Hudson... Kto najlepiej wyglądał na tegorocznej gali SAG Awards?

Zdecydowanie najbardziej przypadł nam do gustu wizerunek Margot Robbie. Naturalnie ułożone blond włosy plus oczy w odcieniu brązu i złota, to strzał z dziesiątkę. Makijaż doskonale komponował się z pastelową suknią i jasną karnacją aktorki. Świetnie dobrania nienachalna pomadka, podkreślała usta ale nie zdominowała makijażu. Oprócz Margot Robbie, zachwyciła nas również fryzura Reese Witherspoon oraz naturalny i bardzo zmysłowy look Laury Dern. Czerwona pomadka w makijażu Nicole Kidman idealnie komponowała się z niebieskimi oczami Nicole i podkreślała elegancki charakter jej kreacji. Na uwagę zasługuje również bardzo odważne „przydymione oko” Taylor Schilling, doskonale komponujące się z długimi stylowymi kolczykami. Dakota Fanning nie ujęła nas fryzurą, która zdecydowanie dodała jej lat, ale bardzo pozytywnie zaskoczyła nas doborem biżuterii oraz bardzo delikatnym, naturalnym makijażem.

Który look podoba Wam się najbardziej? Koniecznie sprawdź naszą galerię.

2/10
Copyright @East News
2/10

3/10
Copyright @East News
3/10

4/10
Copyright @East News
4/10

5/10
Copyright @East News
5/10

6/10
Copyright @East News
6/10

7/10
Copyright @East News
7/10

8/10
Copyright @East News
8/10

9/10
Copyright @East News
9/10

10/10
Copyright @East News
10/10

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.