Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Mołek pokazała, jak wygląda bez grama makijażu!

Tak dziennikarka prezentuje się w naturalnej odsłonie. Fanki są zachwycone

Konrad Szczęsny 17 marca 2019 16:03

Jest ulubienicą widzów Dzień Dobry TVN, cenioną za profesjonalizm, chroni swoją prywatność i niezmiennie zachwyca idealnym wyglądem. Magda Mołek dołączyła do grona gwiazd, które promują naturalność, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie bez grama makijażu. Jej fanki nie kryją zachwytu i... trudno im się dziwić!

Magda Mołek bez makijażu na Instagramie

Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie (numer 3 w galerii), na którym prezentuje się fanom i mediom w naturalnej odsłonie. Magda Mołek nie ukrywa, że korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych, ale jednocześnie podkreśla, że jest niezwykle dumna z widocznych na jej twarzy zmarszczek.

„Uff, nareszcie weekend w domu ☺️ I choć ciągle chodzę niewyspana, a momentami za dużo pracuję, choć kocham moje zmarszczki, bo zawsze będę powtarzać za Orianą Fallaci, że one są jak medale i odznaczenia, na które sobie zapracowałam, to nie odkładam pielęgnacji twarzy na wieczne jutro. Nawilżenie, odżywienie, rozświetlenie - na to stawiam. Absolutnie #kobietylancome #beyourself”, napisała Magda Mołek.

Fanki zachwycone wyglądem Magdy Mołek bez makijażu

Pod fotografią pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których fani prezenterki Dzień Dobry TVN nie szczędzą jej ciepłych słów.

„Piękna, bo naturalna, uwielbiam!”, „Piekna, cudowna, wspaniała i oryginalna 😍!!!! Pozdrawiam Cię serdecznie Madziu😉😁!”, „Cudowna, piękna, naturalna, mądra ❤️ jesteś wzorem do naśladowania 😍”, „Jest Pani piekna naturalna kobieta, cenie w Pani te prawdziwość w dzisiejszym wyprasowanym swiecie😊 Programy Pani oglada sie wspaniale sa spokojne, interesujace i rownie prawdziwe! Dla mnie jest Pani ikoną! Pozdrawiam serdecznie”, piszą poruszeni.

Zgadzasz się z nimi? Inne zdjęcia Magdy Mołek możesz zobaczyć w galerii  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.