Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Liszowska wygląda jak… Angelina Jolie?!

Nowe zdjęcie aktorki wywołało burzę w Internecie!

Marta Baran 10 maja 2019 13:00
Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Liszowska opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, które wzbudziło zainteresowanie wśród jej obserwatorów. Aktorka pokazała się w nowej odsłonie bez charakterystycznej burzy loków! Jednak nie tylko to zwróciło szczególną uwagę jej wielbicieli!

Joanna Liszowska pokazała się nago?

Joanna Liszowska znana z zamiłowania do naturalnie ułożonych kręconych włosów, pokazała się w zupełnie nowej fryzurze – postawiła na gładki, wysoko upięty kucyk. Jednak nie to zaskakuje najbardziej! Według opisu pod zdjęciem wygląda na to, że aktorka pokazała się na nim nago, jednak na fotografii nie widać zbyt wiele… Fani od razu zareagowali i gwiazda dostała mnóstwo pozytywnych komentarzy, została nawet uznana za polską Angelinę Jolie!

Musimy przyznać, że Joanna Liszowska w takiej odsłonie wygląda fantastycznie, a jej makijaż jest równie zachwycający, co nowa fryzura – długie, teatralne rzęsy i klasyczne czerwone usta to doskonała inspiracja na wielkie wyjścia. Wiele osób stwierdziło, że aktorka schudła – "Chudniesz w oczach opanuj się piękna kobieto.", "Ale pięknie Pani wygląda i jak zeszczuplała - zazdroszczę".  A jak Wam się podoba ten look?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?