Poznaj sprawdzone triki Dominica Skinnera - makijażysty, który karierę rozpoczął u boku samego Alexandra McQueena.

Marta Baran 15 marca 2019 15:30

Wbrew pozorom naturalny, delikatny makijaż nie jest prosty w wykonaniu. Często próba nakładania podkładu nie kończy się sukcesem - w rezultacie jest go za dużo i wygląda sztuczne. Dzięki poradom Dominica Skinnera - starszego artysty marki MAC Cosmetics sztuka wykonania makijażu będzie dużo prostsza w wykonaniu nawet w domowych warunkach. 

1/5
Copyright @INSTAGRAM @maccosmetics
1/5

Dla uzyskania naturalnego efektu skóry pełnej blasku, zmieszaj podkład z odrobiną kremu nawilżającego. Unikniesz w ten sposób efektu maski, a skóra będzie wyglądać świeżo i naturalnie.

2/5
Copyright @INSTAGRAM @maccosmetics
2/5

Ukrywasz niedoskonałości za pomocą korektora? Pamiętaj, że inni ludzie zwracają uwagę przede wszystkim na Twoje spojrzenie, dlatego skup się tylko na okolicy oczu. Nanieś nieco korektora w kąciki i zakryj cienie.

3/5
Copyright @INSTAGRAM @maccosmetics
3/5

Niezawodny patent na delikatne podkreślenie oka? Użyj czarnej lub brązowej kredki na dolnej i górnej linii rzęs, a następnie mocno zaciśnij oczy. W ten sposób produkt zostanie przeniesiony na rzęsy i delikatnie je podkreśli. Następnie za pomocą patyczka usuń pozostałość produktu z linii wodnej. Voila!

4/5
Copyright @INSTAGRAM @rimmellondonuk
4/5

Aby rzęsy wyglądały naturalnie wystarczy ze patyczkiem higienicznym usuniesz nadmiar produktu. Rzęsy powinny być długie ale nie sklejone!

5/5
Copyright @INSTAGRAM @maccosmetics
5/5

Kosmetyki mogą być wielofunkcyjne – korzystaj z tego! Zamiast używać ciężkich cieni do oczu, nanieś na powiekę trochę bronzera i rozblenduj. Oko będzie delikatnie podkreślone, a Ty uzyskasz naturalny efekt.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.