Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Justyna Żyła zaskoczyła swoich fanów. Pokazała się bez makijażu!

Zobacz, jak wygląda

Redakcja VIVA! 1 sierpnia 2019 08:00
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Celebryci w swoich social mediach coraz częściej decydują się na pokazanie zdjęć, na których są bez makijażu. Do ich grona dołączyła Justyna Żyła, jak teraz wygląda? Czytaj dalej!

Justyna Żyła jak wygląda bez makijażu?

Justyna na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym nie ma na sobie ani grama podkładu! Pod fotografią opublikowała krótki opis: Taki komplement od przyjaciołki 🤭wiem 🙈ale Ona prawdę Ci powie 💪🤘Ty się nie maluj masz piękna cerę 🤭. Musimy przyznać, że w wersji saute Justyna wygląda niesamowicie, może pochwalić się piękną, zdrową skórą. Jej followersi również to zauważali i nie stronili od pozytywnych komentarzy: Piękna, silna kobieta ...nawet bez makijażu, Masz piękna cerę 🤗, Cudna 😍, Śliczna i naturalna.

A jak Wam się podoba Justyna Żyła w takiej wersji?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…