Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Justyna Żyła zaskoczyła swoich fanów. Pokazała się bez makijażu!

Zobacz, jak wygląda

Redakcja VIVA! 1 sierpnia 2019 08:00
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Celebryci w swoich social mediach coraz częściej decydują się na pokazanie zdjęć, na których są bez makijażu. Do ich grona dołączyła Justyna Żyła, jak teraz wygląda? Czytaj dalej!

Justyna Żyła jak wygląda bez makijażu?

Justyna na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym nie ma na sobie ani grama podkładu! Pod fotografią opublikowała krótki opis: Taki komplement od przyjaciołki 🤭wiem 🙈ale Ona prawdę Ci powie 💪🤘Ty się nie maluj masz piękna cerę 🤭. Musimy przyznać, że w wersji saute Justyna wygląda niesamowicie, może pochwalić się piękną, zdrową skórą. Jej followersi również to zauważali i nie stronili od pozytywnych komentarzy: Piękna, silna kobieta ...nawet bez makijażu, Masz piękna cerę 🤗, Cudna 😍, Śliczna i naturalna.

A jak Wam się podoba Justyna Żyła w takiej wersji?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.