Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Justyna Żyła zaskoczyła swoich fanów. Pokazała się bez makijażu!

Zobacz, jak wygląda

Redakcja VIVA! 1 sierpnia 2019 08:00
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Celebryci w swoich social mediach coraz częściej decydują się na pokazanie zdjęć, na których są bez makijażu. Do ich grona dołączyła Justyna Żyła, jak teraz wygląda? Czytaj dalej!

Justyna Żyła jak wygląda bez makijażu?

Justyna na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym nie ma na sobie ani grama podkładu! Pod fotografią opublikowała krótki opis: Taki komplement od przyjaciołki 🤭wiem 🙈ale Ona prawdę Ci powie 💪🤘Ty się nie maluj masz piękna cerę 🤭. Musimy przyznać, że w wersji saute Justyna wygląda niesamowicie, może pochwalić się piękną, zdrową skórą. Jej followersi również to zauważali i nie stronili od pozytywnych komentarzy: Piękna, silna kobieta ...nawet bez makijażu, Masz piękna cerę 🤗, Cudna 😍, Śliczna i naturalna.

A jak Wam się podoba Justyna Żyła w takiej wersji?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.