Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Wygląda inaczej!

Zobacz zdjęcia aktorki

Marta Baran 16 sierpnia 2019 17:30
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska to jedna z bardziej aktywnych gwiazd social media w polskim show biznesie. Ostatnio artystka wybrała się na zasłużony urlop, z którego również zdawała relację. Widać, że aktorka zrobiła sobie również przerwę od makijażu, jesteście ciekawi jak prezentuje się w wersji sauté?. Koniecznie zobaczcie zdjęcie.

Odważne zdjęcie gwiazdy?

Na swoim Instagramie Koroniewska opublikowała zdjęcie, na którym widać, że nie ma na sobie grama podkładu. Wygląda na to, że fanom bardzo spodobała się Asia w takiej odsłonie: „Jakie śliczne zdjęcie!”, „Przecudnie”, „Naturalna piękność”, piszą pod nim zachwyceni. My również musimy przyznać, że aktorka wygląda bardzo ładnie i do twarzy jej w tak naturalnej i kobiecej odsłonie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.