Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Wygląda inaczej!

Zobacz zdjęcia aktorki

Marta Baran 16 sierpnia 2019 17:30
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska to jedna z bardziej aktywnych gwiazd social media w polskim show biznesie. Ostatnio artystka wybrała się na zasłużony urlop, z którego również zdawała relację. Widać, że aktorka zrobiła sobie również przerwę od makijażu, jesteście ciekawi jak prezentuje się w wersji sauté?. Koniecznie zobaczcie zdjęcie.

Odważne zdjęcie gwiazdy?

Na swoim Instagramie Koroniewska opublikowała zdjęcie, na którym widać, że nie ma na sobie grama podkładu. Wygląda na to, że fanom bardzo spodobała się Asia w takiej odsłonie: „Jakie śliczne zdjęcie!”, „Przecudnie”, „Naturalna piękność”, piszą pod nim zachwyceni. My również musimy przyznać, że aktorka wygląda bardzo ładnie i do twarzy jej w tak naturalnej i kobiecej odsłonie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.