Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
ZE ŚWIATA URODY

Alicja Bachleda Curuś pokazała się w naturalnej odsłonie!

Fani są zachwyceni

Marta Baran 19 czerwca 2019 13:30
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Gwiazdy w swoich social mediach coraz częściej pokazują się w wersji sauté, do tego grona dołączyła także Alicja Bachleda- Curuś. Jak aktorka wygląda bez makijażu? Sami zobaczcie!

Gwiazdy publikują zdjęcia bez makijażu

Na swoim Instagramie artystka bardzo często publikuje zdjęcia, na których jest w pełnym makijażu i perfekcyjnej kreacji. Kilka dni temu Alicja pokazała się jednak w wersji all natural. Aktorka jest uznawana za jedna z ładniejszych kobiet w świecie show-biznesu. Po dodaniu zdjęcia z wakacji na swój profil od razu zostało ono skomentowane przez fanów aktorki: Przepiękna 😍, Najpiękniejsza polska aktorka  taka piękna uroda 😍, a także przez jej kolegów z branży show-biznesu – Patricię Kazadi, artystę Sławka Uniatowskiego oraz modela Mateusza Magę. A jak Wam podoba się Alicja w takiej wersji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.