Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
ZE ŚWIATA URODY

Alicja Bachleda Curuś pokazała się w naturalnej odsłonie!

Fani są zachwyceni

Marta Baran 19 czerwca 2019 13:30
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Gwiazdy w swoich social mediach coraz częściej pokazują się w wersji sauté, do tego grona dołączyła także Alicja Bachleda- Curuś. Jak aktorka wygląda bez makijażu? Sami zobaczcie!

Gwiazdy publikują zdjęcia bez makijażu

Na swoim Instagramie artystka bardzo często publikuje zdjęcia, na których jest w pełnym makijażu i perfekcyjnej kreacji. Kilka dni temu Alicja pokazała się jednak w wersji all natural. Aktorka jest uznawana za jedna z ładniejszych kobiet w świecie show-biznesu. Po dodaniu zdjęcia z wakacji na swój profil od razu zostało ono skomentowane przez fanów aktorki: Przepiękna 😍, Najpiękniejsza polska aktorka  taka piękna uroda 😍, a także przez jej kolegów z branży show-biznesu – Patricię Kazadi, artystę Sławka Uniatowskiego oraz modela Mateusza Magę. A jak Wam podoba się Alicja w takiej wersji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.