Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWATA GWIAZD

Jej sylwestrowy makijaż podbił internet! Ale Ewa Farna już nie raz udowodniła, że ma do siebie dystans...

Weronika Bruździak-Gębura 3 stycznia 2017 12:15
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

23-letnia Ewa Farna jest nie tylko zdolną piosenkarką, ale i pełną dystansu do siebie kobietą. Udowodniła to już wiele razy. Ostatnio zrobiła to przy okazji sylwestra.

 

Polecamy też: Ewa Farna: "To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!" Gwiazda ostro o sobie

 

Makijaż a la „Pytanie na Śniadanie”

W 2009 roku jako 16-latka podbiła serca Polaków piosenką „Cicho”, która została uznana za Polski Hit Lata 2009 na Festiwalu w Opolu. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, że młoda piosenkarka ma tak wspaniały głos. Dzisiaj Ewa Farna ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. Dalej zadziwia – rzadko spotykanym wśród gwiazd dystansem do siebie. Piosenkarka po raz kolejny udowodniła to trzy dni temu, gdy podczas sylwestra wystąpiła w głośno komentowanym makijażu sylwestrowym a la panda, zaproponowanym przez makijażystkę „Pytania na śniadanie”.

 

 

 

Żarty z wagi? Żaden problem!

Ewa Farna wielokrotnie była krytykowana z powodu swojej wagi. Za każdym razem pokazywała, jak dużo ma do siebie dystansu. Ostatnio zrobiła to przy okazji sylwestra, gdy pod wspólnym zdjęciem z Eweliną Lisowską napisała „obwód jej pasa jak jedno moje udo”.

 

 

 

 

Z kolei w lipcu 2015 roku piosenkarka podczas wakacyjnych koncertów pojawiła się w koszulce z napisem „Lubię swoją d..ę”.

 

Ewa Farna Facebook
Fot. Ewa Farna Facebook

 

„Polska ciężarówka” je kolację

Gdy w 2013 czeski portal skomentował jej wagę pisząc, że wygląda jak „polska ciężarówka”, Ewa Farna po raz kolejny pokazała dystans i wrzuciła zdjęcie kolacji z podpisem „Tak je polska ciężarówka”. Opublikowała też post na Facebooku, w którym uspokoiła fanów i wytłumaczyła, że zapewne chodzi o to, że zdecydowała się wziąć udział w 4. edycji polskiego „X-Factora”. “Interesujmy się nowymi talentami, a nie moją d..ą”.

 

Ewa Farna Facebook
Fot. Ewa Farna Facebook

 

Polecamy też: Ewa Farna wzięła ślub?! Bzdura! Wokalistka wciąż jest do wzięcia! Pamiętacie jej sesję z VIVY!?​

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.