Caitlyn Jenner
Fot. Instagram Caitlyn Jenner
ZE ŚWIATA GWIAZD

Choć Caitlyn Jenner została twarzą nowej kampanii modowej, to nadal planuje nowe operacje plastyczne

Weronika Bruździak-Gębura 22 grudnia 2016 13:15
Caitlyn Jenner
Fot. Instagram Caitlyn Jenner

67-letnia Caitlyn Jenner w 2015 roku przeszła proces zmiany płci. Podobno planuje kolejne operacje plastyczne, bo dalej siebie nie akceptuje. To nie zmienia faktu, że dzięki przynależności do klanu Kardashianów i swojej działalności społecznej wciąż jest najsławniejszą transpłciową kobietą na świecie.

 

Caitlyn Jenner planuje kolejne operacje?

To jednak nie była prosta droga. By z Bruce’a Jennera przeobrazić się w Caitlyn, Jenner musiała przejść wiele skomplikowanych operacji. Słynna działaczka musiała między innymi poddać się zabiegowi wszczepienia implantów piersi i feminizacji twarzy. Zdaniem wielu wygląda świetnie, a jej kobiecość rozkwita. Mimo to, podobno nie jest szczęśliwa i planuje kolejne operacje. Tak przynajmniej twierdzą informatorzy amerykańskiego magazynu „Star”.

 

Polecamy też: Tych pięć sióstr nie miało przed światem tajemnic. Dlaczego Kardashianki zawładnęły show-biznesem?​

 

Caitlyn Jenner w kampanii MAC

Świat nie jest jednak tak surowy dla Caitlyn Jenner jak ona sama dla siebie. Celebrytka została zatrudniona do najnowszej kampanii słynnej marki produkującej kosmetyki - MAC. A to nie pierwszy reklamowy kontrakt Jenner - wcześniej występowała w reklamie H&M, za co zebrała pozytywne komentarze.

 

Czy to strzał w dziesiątkę ze strony firmy MAC? Caitlyn Jenner wzbudza wielkie emocje – jej książka „The secrets of my life” („Sekrety mojego życia”) ukaże się dopiero w kwietniu przyszłego roku, a już wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. W końcu wszystko, czego dotkną się Kardashianowie, zamienia się w złoto.

 

Szczegóły współpracy Jenner - MAC

Współpraca Jenner-MAC zaczęła się na początku tego roku. Przedstawiciele firmy MAC poprosili Jenner, by zaprojektowała specjalną pomadkę. Kolor produktu sygnowanego jej imieniem nazywa się „Finally Free”. Czerwona szminka kosztuje 17 dolarów.

 

Firma była tak zadowolona ze współpracy, że poprosiła Caitlyn o zaprojektowanie całej kolekcji kosmetyków na wiosnę 2017. Tym razem wśród błyszczyków, bronzerów, szminek, kredek do ust i cieni do oczu fanki znajdą inne kolory. W kolekcji Jenner, która będzie dostępna w sprzedaży od 3 stycznia 2017 roku, będą królowały fiolety, róże i złoto. Wpływ ze sprzedaży kosmetyków, podobnie jak było w przypadku szminki „Finally Free”, trafi na konto fundacji MAC AIDS.

 

Polecamy też: O zmianie płci, dzieciach i trzech małżeństwach. Caitlyn Jenner zapowiada swoją biografię

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.