Fani nie mogą wyjść z podziwu

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 16:30

Choć Agata Młynarska z dumą przyznaje się do swojego wieku, zdjęcia, która publikuje w Internecie, co jakiś czas wywołują duże zamieszanie. Nie inaczej jest i tym razem. Dziennikarka, która za dwa dni skończy 53 lata, zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje bez grama makijażu! Co na to jej fani?

Agata Młynarska bez makijażu

Agata Młynarska kilka godzin temu umieściła na Facebooku i Instagramie zdjęcie (numer 5 w naszej galerii), które podpisała.

„Dzień dobry wiosno:) bez makeupu totalnie witam wiosnę naturalnie:) czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie- życie królewskie; oczy zielone- życie...???? Królewskie mam okulary a życie...? Napiszcie, 🧤super wiosny życzę! #springiscoming #greeneyes #womanity#maturewomen #grandmother #happy #home #cozy #nature#nomakeup #morningmotivation #lovemylife #lovemytime #kobieta#szczęśliwa #poranek #bezmakijazu #naturalna #półwiekuzamną#silence #wdomunajlepiej🏡👌💕”, podkreśliła gwiazda.

Fani o Agacie Młynarskiej bez makijażu

Fotografię od razu zaczęli komentować fani dziennikarki. Nie szczędzili oni 53-letniej Agacie Młynarskiej ciepłych słów.

„Oczy zielone, to jak kocie, a oczy kocie życie w … złocie , słonecznej środy życzę”, „Pani Agato… Na to wygląda, że musi mieć Pani szalone życie. Pozdrawiam cieplutko”, „Pogodzona z wiekiem, ładniej się Pani starzeje”, pisali rozentuzjazmowani.

A jak Tobie podoba się Agata Młynarska w tak niecodziennym wydaniu? W galerii możecie zobaczyć zdjęcia dziennikarki w wersji saute.  

1/5
Agata Młynarska pokazała się bez makijażu
Copyright @Facebook @Agata Młynarska
1/5

Agata Młynarska od lat uważana jest za osobę, z którą czas obchodzi się wyjątkowo łaskawie. Dziennikarka, która w tym roku skończy 53 lata, nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

2/5
Agata Młynarska pokazała się bez makijażu
Copyright @Facebook @Agata Młynarska
2/5

Agata Młynarska za dwa dni, czyli 23 marca, skończy 53 lata. Mimo upływu czasu, dziennikarka może pochwalić się świetną kondycją skóry!

3/5
Agata Młynarska pokazała się bez makijażu
Copyright @Facebook @Agata Młynarska
3/5

Agata Młynarska pozostaje ze swoimi fanami w ciągłym kontakcie. Dziennikarka uwielbia korzystać z mediów społecznościowych i zamieszczać tam zdjęcia, dokumentujące jej codzienne życie.

4/5
Agata Młynarska pokazała się bez makijażu
Copyright @Facebook @Agata Młynarska
4/5

Agata Młynarska nie ukrywa, że za jej pięknym wyglądem stoi dieta oraz aktywny tryb życia, jak również zabiegi medycyny estetycznej, z których korzysta od jakiegoś czasu.

5/5
Agata Młynarska pokazała się bez makijażu
Copyright @Facebook @Agata Młynarska
5/5

Agata Młynarska zamieściła to zdjęcie bez makijażu z okazji Dnia Wiosny. Fani byli zachwyceni tym, jak ich idolka prezentuje się w wersji saute!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.