O TYM SIĘ MÓWI

53-letnia Agata Młynarska pokazała się bez makijażu!

Fani nie mogą wyjść z podziwu

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 16:30

Choć Agata Młynarska z dumą przyznaje się do swojego wieku, zdjęcia, która publikuje w Internecie, co jakiś czas wywołują duże zamieszanie. Nie inaczej jest i tym razem. Dziennikarka, która za dwa dni skończy 53 lata, zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje bez grama makijażu! Co na to jej fani?

Agata Młynarska bez makijażu

Agata Młynarska kilka godzin temu umieściła na Facebooku i Instagramie zdjęcie (numer 5 w naszej galerii), które podpisała.

„Dzień dobry wiosno:) bez makeupu totalnie witam wiosnę naturalnie:) czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie- życie królewskie; oczy zielone- życie...???? Królewskie mam okulary a życie...? Napiszcie, 🧤super wiosny życzę! #springiscoming #greeneyes #womanity#maturewomen #grandmother #happy #home #cozy #nature#nomakeup #morningmotivation #lovemylife #lovemytime #kobieta#szczęśliwa #poranek #bezmakijazu #naturalna #półwiekuzamną#silence #wdomunajlepiej🏡👌💕”, podkreśliła gwiazda.

Fani o Agacie Młynarskiej bez makijażu

Fotografię od razu zaczęli komentować fani dziennikarki. Nie szczędzili oni 53-letniej Agacie Młynarskiej ciepłych słów.

„Oczy zielone, to jak kocie, a oczy kocie życie w … złocie , słonecznej środy życzę”, „Pani Agato… Na to wygląda, że musi mieć Pani szalone życie. Pozdrawiam cieplutko”, „Pogodzona z wiekiem, ładniej się Pani starzeje”, pisali rozentuzjazmowani.

A jak Tobie podoba się Agata Młynarska w tak niecodziennym wydaniu? W galerii możecie zobaczyć zdjęcia dziennikarki w wersji saute.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.