O TYM SIĘ MÓWI

53-letnia Agata Młynarska pokazała się bez makijażu!

Fani nie mogą wyjść z podziwu

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 16:30

Choć Agata Młynarska z dumą przyznaje się do swojego wieku, zdjęcia, która publikuje w Internecie, co jakiś czas wywołują duże zamieszanie. Nie inaczej jest i tym razem. Dziennikarka, która za dwa dni skończy 53 lata, zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje bez grama makijażu! Co na to jej fani?

Agata Młynarska bez makijażu

Agata Młynarska kilka godzin temu umieściła na Facebooku i Instagramie zdjęcie (numer 5 w naszej galerii), które podpisała.

„Dzień dobry wiosno:) bez makeupu totalnie witam wiosnę naturalnie:) czy pamiętacie jak to szło: oczy niebieskie- życie królewskie; oczy zielone- życie...???? Królewskie mam okulary a życie...? Napiszcie, 🧤super wiosny życzę! #springiscoming #greeneyes #womanity#maturewomen #grandmother #happy #home #cozy #nature#nomakeup #morningmotivation #lovemylife #lovemytime #kobieta#szczęśliwa #poranek #bezmakijazu #naturalna #półwiekuzamną#silence #wdomunajlepiej🏡👌💕”, podkreśliła gwiazda.

Fani o Agacie Młynarskiej bez makijażu

Fotografię od razu zaczęli komentować fani dziennikarki. Nie szczędzili oni 53-letniej Agacie Młynarskiej ciepłych słów.

„Oczy zielone, to jak kocie, a oczy kocie życie w … złocie , słonecznej środy życzę”, „Pani Agato… Na to wygląda, że musi mieć Pani szalone życie. Pozdrawiam cieplutko”, „Pogodzona z wiekiem, ładniej się Pani starzeje”, pisali rozentuzjazmowani.

A jak Tobie podoba się Agata Młynarska w tak niecodziennym wydaniu? W galerii możecie zobaczyć zdjęcia dziennikarki w wersji saute.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!