makijaż Sarah Jessica Parker
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Sarah Jessica Parker zachwyca w serialu I tak po prostu! Jakimi kosmetykami była malowana?

Możesz kupić je w Polsce!

Marta Cieplak 9 grudnia 2021 13:30
makijaż Sarah Jessica Parker
Fot. materiały prasowe

Moda zawsze grała w serialu Seks w wielkim mieście pierwsze skrzypce. Ale w kontynuacji, czyli w I tak po prostu, która dziś, 9 grudnia 2021 ma swoją premierę w HBO GO, makijaż także odgrywa ważną rolę. Szczególnie, że bohaterki nie są już najmłodsze, serialowy make-up udowadnia, że zjawiskową skórę i makijaż można mieć w każdym wieku. „Uważam, że makijaż, włosy i kostiumy współgrają ze sobą, tworząc postać w serialu", mówi zdobywczyni nagrody Emmy Sherri Laurence, która odpowiadała za make-up na planie I tak po prostu. I to właśnie ona zdradza, jakimi kosmetykami były malowane gwiazdy, w tym oczywiście główna bohaterka, grana przez Sarah Jessicę Parker. Okazuje się, że można je kupić także w Polsce!

ZOBACZ TAKŻE: Sarah Jessica Parker odpowiada hejterom komentującym jej siwe włosy:  „Mam przestać się starzeć?"

Makijaż w serialu „I tak po prostu”

„Jeśli jeden obszar zawodzi, to nic nie działa. Jako super fanka Seksu w Wielkim Mieście, byłam pod dużą presją, aby każdy wyróżniał się na swój sposób. Myślę, że udało nam się to osiągnąć", mówi Laurence w rozmowie z amerykańskim Harper's Bazaar. 

Co ciekawe, na planie I tak po prostu każda z gwiazd, a więc Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis miały swoich własnych makijażystów, którzy pracują z nimi od lat i najlepiej znają ich skórę oraz potrzeby. I to przede wszystkim oni omawiali z aktorkami ich looki, choć Emma Sherri Laurence miała co do nich decydujący głos. Poza nimi na planie pojawiało się, w zależności od kręconej sceny, od 2 do 20 innych specjalistów od wizażu. „Makijaż zawsze ewoluuje z biegiem czasu, a współpraca z aktorami to świetna zabawa”, dodała Laurence.

And Just Like that wszystkie aktorki
Fot. materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz wynająć apartament Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”? Teraz możesz!

Sarah Jessica Parker – kosmetyki i makijaż z planu „I tak po prostu”

Za makijaż Sary Jessiki Parker na planie I tak po prostu odpowiadała Elaine Offers. Chciała, by makijaż Carrie był lekki i świetlisty. Jak udało jej się osiągnąć taki efekt? Jej ulubione produkty wykorzystywane do makijażu gwiazdy to podkład Koh Gen Do Moisture (niestety niedostępny w Polsce), konturówka Shade and Illuminate Toma Forda, kremowe róże od Stila, a także sztyfty do ust i policzków od Milk Makeup, które można kupić w Sephorze.

And Just Like that Sarah Jessica Parker
Fot. materiały prasowe

milk
Fot. materiały prasowe

Róż w sztyfcie do ust i policzków. MILK MAKEUP, 64 zł/Sephora.pl

tom ford
Fot. materiały prasowe

Rozświetlacz Shade and Illuminate TOM FORD, 345 zł/Douglas.pl

Więc jeśli masz ochotę wyglądać jak Carrie, koniecznie wypróbuj te dwie propozycje!  

And Just Like That
Fot. materiały prasowe

And Just Like that makijaże z serialu HBO
Fot. materiały prasowe

And Just Like that makijaże z serialu
Fot. materiały prasowe

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.