ZE ŚWIATA URODY

Wiemy, jaki jest ulubiony kosmetyk księżniczki Eugenii! 

Bez czego nie może się obyć?

Aleksandra Charzewska 26 lipca 2018 16:39

Przyszła panna młoda, ulubiona wnuczka królowej Elżbiety II – księżniczka Eugenia niegdyś była uznawana za "najbrzydszą księżniczkę" w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Dziś przygotowania do jej ślubu obserwuje cały świat i niecierpliwie czeka na ujawnienie szczegółów tej ceremonii. 

Młoda księżniczka nie przepada za mocnym makijażem. Zazwyczaj wybiera delikatny, świeży makijaż, który nie obciąża jej skóry. Lubi podkreślać rzęsy i policzki, a na usta nakładać szminkę w kolorze nude. Ostatnio wyznała, że nie wyobraża sobie makijażu bez jednego, konkretnego kosmetyku do konturowania. Jej ulubiony bronzer kosztuje tylko... 185 zł! 

Kosmetyk, o którym mowa jest marki Bobbi Brown. Polega na nim szczególnie podczas podróży, gdyż "jest bardzo lekki i łatwy w aplikacji" a, "czerwone tony zawarte w bronzerze nadają idealny efekt delikatnego, muśniętego słońcem blasku".  

Wybór księżniczki Eugenii może być dla fanów szokujący. Ceny kosmetyków, które sama wybiera są stosunkowo niskie, jak na standardy brytyjskiej rodziny królewskiej. Macie go w swoich kosmetyczkach?  

kosmetyki eugenii
Fot. materiały prasowe
eugenia
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.