ZE ŚWIATA URODY

Wiemy, jaki jest ulubiony kosmetyk księżniczki Eugenii! 

Bez czego nie może się obyć?

Aleksandra Charzewska 26 lipca 2018 16:39

Przyszła panna młoda, ulubiona wnuczka królowej Elżbiety II – księżniczka Eugenia niegdyś była uznawana za "najbrzydszą księżniczkę" w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Dziś przygotowania do jej ślubu obserwuje cały świat i niecierpliwie czeka na ujawnienie szczegółów tej ceremonii. 

Młoda księżniczka nie przepada za mocnym makijażem. Zazwyczaj wybiera delikatny, świeży makijaż, który nie obciąża jej skóry. Lubi podkreślać rzęsy i policzki, a na usta nakładać szminkę w kolorze nude. Ostatnio wyznała, że nie wyobraża sobie makijażu bez jednego, konkretnego kosmetyku do konturowania. Jej ulubiony bronzer kosztuje tylko... 185 zł! 

Kosmetyk, o którym mowa jest marki Bobbi Brown. Polega na nim szczególnie podczas podróży, gdyż "jest bardzo lekki i łatwy w aplikacji" a, "czerwone tony zawarte w bronzerze nadają idealny efekt delikatnego, muśniętego słońcem blasku".  

Wybór księżniczki Eugenii może być dla fanów szokujący. Ceny kosmetyków, które sama wybiera są stosunkowo niskie, jak na standardy brytyjskiej rodziny królewskiej. Macie go w swoich kosmetyczkach?  

kosmetyki eugenii
Fot. materiały prasowe
eugenia
Fot. materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?