Wygląda tak, jakby go nie było! 

Aleksandra Charzewska 11 sierpnia 2018 16:29

W nadchodzącym sezonie na powiekach nie nosimy nic! Zdziwiona? A jednak! Podczas jesienno–zimowych pokazów mody wizażyści zaprezentowali bardzo naturalny makijaż oka, który wygląda jakby go wcale nie było. On jednak jest i dzięki swojej prostocie prezentuje się bardzo efektownie. Cała magia tkwi w użyciu cieni, które na oku niemalże znikają. Byłaś zmęczona kolorowymi makijażami? W przyszłym sezonie będziesz mogła odetchnąć.  

1/5
Trend uroda, szampańskie cienie
Copyright @East News
1/5

Żeby otrzymać najmodniejszy w tym sezonie look wystarczy, że na duży puchaty pędzel nabierzesz odrobinę neutralnego cienia z żółtym pigmentem i nałożysz go na powiekę rozcierając. Łatwizna! 

2/5
Trend uroda, szampańskie cienie
Copyright @East News
2/5

Jeżeli nie lubisz używać cieni do powiek jest jeszcze prostsze rozwiązanie – żelowy, bezbarwny lakier do powiek! Najlepiej nałożyć go palcem na środek powieki i delikatnie rozsmarować. Tym sposobem uzyskasz modny, „mokry” efekt.

3/5
Trend uroda, szampańskie cienie
Copyright @East News
3/5

Odrobina złotego błysku jeszcze nikomu nie zaszkodziła! Jeżeli w Twojej kosmetyczce brakuje złotego cienia spokojnie możesz użyć rozświetlacza o jakiejkolwiek formule. 

4/5
Trend uroda, szampańskie cienie
Copyright @East News
4/5

Moda na odcienie brzoskwini nie ustępuje. W tym sezonie jej kolory są jednak znacznie łagodniejsze. Wybieraj te bardziej zbliżone do Twojego naturalnego koloru skóry z lekką, różowo–pomarańczową nutą. 

5/5
Trend uroda, szampańskie cienie
Copyright @
5/5

Największa zaleta tego trendu? Ten makijaż jest idealny dla amatorów. Neutralnym cieniem nie zrobisz sobie krzywdy!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.