Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O tym się mówi

Majka Jeżowska przyznała, że miała operację plastyczną!

Co sobie poprawiała?

Redakcja VIVA! 6 czerwca 2020 10:12
Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Majka Jeżowska karierę muzyczną zaczęła ponad 40 lat temu jako wokalistka pop, ale największą sławę zdobyła dzięki piosenkom dla dzieci. Jej największe hity to Wszystkie dzieci nasze są oraz A ja wolę moją mamę. Piosenkarka zawsze miała bardzo wyrazisty styl, a na scenie występowała zazwyczaj w ogromnych, tiulowych spódnicach, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. W tym roku artystka skończyła 60 lat i przyznała, że ma za sobą operację plastyczną! Co jej przeszkadzało w wyglądzie tak bardzo, że postanowiła to zmienić?

Majka Jeżowska zrobiła operację plastyczną

25 maja tego roku Majka Jeżowska obchodziła 60 urodziny. Z tej okazji udzieliła obszernego wywiadu Super Expressowi, w którym wyznała:

Tym razem postanowiłam nie robić żadnych bilansów ani podsumowań. Kiedyś może patrzyłam wstecz i wyliczałam sobie, co mi wyszło, a co nie. Teraz myślę „mam kolejne okrągłe urodziny, a ja coraz lepiej się czuję ze sobą i mam naprawdę wspaniałe życie!

Ale okrągła rocznica skłoniła piosenkarkę także do wspomnień i podsumowań. Przy okazji przyznała, że zmieniła w swoim wyglądzie kilka rzeczy:

Nie lubię patrzeć na swoje stare zdjęcia, na których mam krzywe zęby i krzywy nos. Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech, nosiłam aparat chyba 3 lata i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie, powiedziała.

„Szczególnie nos wprawiał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych, bo zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka - pamiątki po złamanym i źle zrośniętym w dzieciństwie nosie. Dziś jestem zadowolona ze wszystkich moich decyzji. Miałam odwagę zmienić swoje życie i to, co mi przeszkadzało” dodała w rozmowie.

Majka-Jezowska-operacje-plastyczne
Fot. East News

Nas zachwyca podejście Majki Jeżowskiej  – szczere i otwarte. Dzięki decyzjom jakie podjęła w dawnych czasach, dziś jest szczęśliwa i nadal, mimo 60 lat, czuje się w sercu małą dziewczynką. Dlatego też postanowiła nie zmieniać stylu i nie przejmuje się złośliwymi komentarzami, że „w tym wieku to już nie wypada”...

Dopóki podobam się samej sobie w lustrze to mam w oczach blask, który przyciąga innych. Jestem pewna, że nigdy nie będę smutną babcią w szarej garsonce, dodała w SE.

A tak Majka Jeżowska wyglądała na początku kariery. Poznalibyście? 

Majka-Jezowska-metamorfoza-mloda
Fot. Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.