nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska
ZE ŚWIATA URODY

Maja Sablewska zmieniła swój charakterystyczny kolor włosów!

Jak teraz wygląda?

Aleksandra Charzewska 19 lipca 2018 18:30
nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

Złote blond fale, to zaraz po tatuażach jej znak rozpoznawczy! Stylistka i była agentka gwiazd Maja Sablewska postanowiła jednak zmienić wizerunek, do którego przyzwyczaiła fanów swojego modowego programu i zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda? 

Jak teraz wygląda?

„Wracam do natury” napisała Sablewska pod zdjęciem, które zaskoczyło jej obserwatorów. Gwiazda ma na nim ciemne włosy! Maja wróciła do swojego naturalnego koloru – ciemnego blondu, a to bardzo spodobało się jej fanom. „Jednak co natura to natura!”, „Pięknie! Młodziej! Nareszcie!”, „Jestem za!” pisały zachwycone obserwatorki w komentarzach pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. 

Podobno naturalny kolor włosów to ten, w którym zawsze będziemy wyglądać najlepiej. Zmiana koloru włosów udała się Sablewskiej! Chcemy, żeby coraz więcej gwiazd decydowało się na naturalność tak, jak Maja!  

nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.