nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska
ZE ŚWIATA URODY

Maja Sablewska zmieniła swój charakterystyczny kolor włosów!

Jak teraz wygląda?

Aleksandra Charzewska 19 lipca 2018 18:30
nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

Złote blond fale, to zaraz po tatuażach jej znak rozpoznawczy! Stylistka i była agentka gwiazd Maja Sablewska postanowiła jednak zmienić wizerunek, do którego przyzwyczaiła fanów swojego modowego programu i zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda? 

Jak teraz wygląda?

„Wracam do natury” napisała Sablewska pod zdjęciem, które zaskoczyło jej obserwatorów. Gwiazda ma na nim ciemne włosy! Maja wróciła do swojego naturalnego koloru – ciemnego blondu, a to bardzo spodobało się jej fanom. „Jednak co natura to natura!”, „Pięknie! Młodziej! Nareszcie!”, „Jestem za!” pisały zachwycone obserwatorki w komentarzach pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. 

Podobno naturalny kolor włosów to ten, w którym zawsze będziemy wyglądać najlepiej. Zmiana koloru włosów udała się Sablewskiej! Chcemy, żeby coraz więcej gwiazd decydowało się na naturalność tak, jak Maja!  

nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?