nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska
ZE ŚWIATA URODY

Maja Sablewska zmieniła swój charakterystyczny kolor włosów!

Jak teraz wygląda?

Aleksandra Charzewska 19 lipca 2018 18:30
nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

Złote blond fale, to zaraz po tatuażach jej znak rozpoznawczy! Stylistka i była agentka gwiazd Maja Sablewska postanowiła jednak zmienić wizerunek, do którego przyzwyczaiła fanów swojego modowego programu i zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda? 

Jak teraz wygląda?

„Wracam do natury” napisała Sablewska pod zdjęciem, które zaskoczyło jej obserwatorów. Gwiazda ma na nim ciemne włosy! Maja wróciła do swojego naturalnego koloru – ciemnego blondu, a to bardzo spodobało się jej fanom. „Jednak co natura to natura!”, „Pięknie! Młodziej! Nareszcie!”, „Jestem za!” pisały zachwycone obserwatorki w komentarzach pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. 

Podobno naturalny kolor włosów to ten, w którym zawsze będziemy wyglądać najlepiej. Zmiana koloru włosów udała się Sablewskiej! Chcemy, żeby coraz więcej gwiazd decydowało się na naturalność tak, jak Maja!  

nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

nowe włosy Sablewskiej
Fot. instagram.com/sablewska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.