Specjalistka do spraw wizerunku zaskoczyła zmianą

Konrad Szczęsny 18 listopada 2019 07:24

To prawdziwa królowa metamorfoz! Maja Sablewska z biegiem lat zmieniła się nie do poznania. Jej przemianę widać gołym okiem nie tylko w sposobie ubierania się, lecz także w kolejnych, mniej i bardziej spektakularnych zmianach fryzur! Teraz 39-latka zaskoczyła, prezentując się na salonach... jako szatynka!

Maja Sablewska zmieniła fryzurę. Po blondzie nie ma śladu

Była menadżerka Dody i Edyty Górniak pojawiła się na Gali Charytatywnej Kalendarza Businesswoman & Life 2020 dla Fundacji Ewy Błaszczyk 'Akogo?' w miniony piątek. Chętnie pozowała do zdjęć, promiennie się uśmiechając i zalotnie spoglądając w obiektywy aparatów.

Uwadze zgromadzonych i fotoreporterów nie uszedł nowy kolor włosów Mai Sablewskiej. Doradczyni wizerunkowa tym razem postawiła na ciemny odcień, tak bardzo charakterystyczny dla niej kilka lat temu, gdy zasiadała w jury programu X Factor.

Musimy przyznać, że w tej odsłonie 39-latka prezentuje się zjawiskowo i nowy look jej służy! Fani co prawda przyzwyczaili się do Mai Sablewskiej w wersji blond, jednak w tej odsłonie także wygląda ona bardzo korzystnie.

Metamorfoza Mai Sablewskiej

W programach telewizyjnych, m.in. w „Sablewskiej sposobie na modę” doradzała innym kobietom, jak mają odnaleźć swój styl i zmienić swoje życie. A co stoi za jej metamorfozą? Jak sama podkreślała, kilka razy korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, czasem były one mniej korzystne, niż myślała, jednak koniec końców zaakceptowała siebie i teraz jest w bardzo dobrym momencie życia.

Z biegiem lat w przypadku Mai Sablewskiej zmianie uległ nie tylko jej styl ubierania się i wygląd, lecz także sposób bycia. Wydaje się kobietą bardziej pewną siebie i spełnioną.

Jej zdjęcia w nowej fryzurze możesz zobaczyć w galerii  

1/4
Maja Sablewska, 15.11.2019
Copyright @TRICOLORS/East News
1/4

Maja Sablewska po raz kolejny zaskoczyła zmianą fryzury. Tym razem została szatynką.

2/4
Maja Sablewska, 15.11.2019
Copyright @TRICOLORS/East News
2/4

Doradczyni wizerunkowa pojawiła się w nowej fryzurze na Gali Charytatywnej Kalendarza Businesswoman & Life 2020 dla Fundacji Ewy Błaszczyk „A kogo?”.

3/4
Maja Sablewska, 15.11.2019
Copyright @TRICOLORS/East News
3/4

Maja Sablewska w nowej fryzurze prezentuje się obłędnie!

4/4
Maja Sablewska, 15.11.2019
Copyright @TRICOLORS/East News
4/4

Fani są zachwyceni metamorfozą Mai Sablewskiej. Słusznie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.