Maja Plich przeszla metamorfoze 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Maja Plich pokazała nową fryzurę! To dopiero wakacyjna metamorfoza!

Takiej przemiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 10 sierpnia 2020 11:30
Maja Plich przeszla metamorfoze 2020
Fot. Instagram

Żona Krzysztofa Rutkowskiego, najsłynniejszego prywatnego detektywa w Polsce często zmienia swoją fryzurę. Maja Plich lubi eksperymenty, zwłaszcza związane z różnymi kolorami, najbardziej tymi niestandardowymi, intensywnymi. Miała już włosy w kolorze ognistej czerwieni, zgaszonego różu, a także klasyczne, w ciemnym blondzie. Metamorfoza, którą pochwaliła się na najnowszym zdjęciu z greckich wakacji, zrobiła jednak największe wrażenie ze wszystkich dotychczasowych!

Wakacyjna metamorfoza Mai Plich

Plich wraz z mężem i synem odpoczywają w słonecznych Atenach. Gwiazda na bieżąco dzieli się zdjęciami z urlopu w swoich social mediach. Jeszcze kilka dni temu Maja Plich mówiła swoim obserwatorom o niespodziance, którą szykuje.. teraz postanowiła ujawnić, o co dokładnie chodziło! Opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w totalnie innej wersji! Nikt by jej nie poznał!

Sprawdź najlepsze produkty do pielęgnacji farbowanych włosów 2020

Tęczowa fryzura Mai Plich

Maja Plich, która znana jest ze swojego zamiłowania do metamorfoz, pochwaliła się zdjęciem w całkowicie nowej fryzurze! Tego jej fani się nie podziewali. Gwiazda zaprezentowała się w kolorowych warkoczykach w pastelowych, tęczowych kolorach. Trzeba przyznać, że jej wakacyjny look jest nieco szalony, ale totalnie w jej stylu! Gwiazda wspomniała również, że mocno zaczesane włosy to świetny lifting dla skóry twarzy.

Siedziałam, myślałam i oto efekt. Jestem ciekawa, jak Wam się podoba. Jak szaleć to na kolorowo. Jak człowiek stały w uczuciach, to coś trzeba zmieniać w życiu Gratis skóra twarzy naciągnięta maksymalnie i zmarszczek nie ma, ale coś czuję, że trochę pocierpię. Miał ktoś z Was takie warkoczyki? Jeśli tak, to długo odczuwalny jest dyskomfort? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś focimy rodzinnie 👨‍👩‍👧‍👦 Efekty wkrótce 📸 Pieknego dnia 😘

Post udostępniony przez Maja Rutkowski (@majaplich)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?