Maja Ostaszewska w blondzie
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Maja Ostaszewska już tak nie wygląda!

Maja Ostaszewska ma teraz blond włosy!

Marta Cieplak 26 kwietnia 2021 12:30
Maja Ostaszewska w blondzie
Fot. East News

Maja Ostaszewska jest wielokrotnie nagradzaną aktorką teatralną i filmową. To, że wybrała zawód artystyczny nikogo nie zdziwiło, bo w jej rodzinie wiele osób para się sztuką. Dziadek był rzeźbiarzem, babcia aktorką, a ojciec jest muzykiem i założycielem grupy Osjan. Pierwsze lata spędziła wraz z rodzicami w ośrodku buddyjskim, a potem wyjechała do szkoły do Krakowa. Tam też skończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Zadebiutowała w 1993 i to nie byle gdzie, bo w Liście Schindlera Stevena Spielberga. Potem było już tylko lepiej – Ostaszewska grała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, TR Warszawa i Teatrze Narodowym w Warszawie. A od 2008 roku dołączyła do zespołu Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego, gdzie gra do dzisiaj. Dwukrotnie dostała Orła dla najlepszej aktorki, dwukrotnie dostała także Telekamery Tele Tygodnia. Teraz, ze względu na pandemię koronawirusa, niestety gra w teatrze nie wygląda tak jak zawsze, bo na przedstawieniach nie ma publiczności tylko są transmitowane online. Ale to nie zmienia faktu, że do występu aktorzy przygotowują się jak zawsze, oczywiście z pełną charakteryzacją. I właśnie jej efekty można zobaczyć na najnowszym zdjęciu aktorki na Instagramie, na którym widzimy ją w blond włosach i do tego bez makijażu!

Zobacz także: Maja Ostaszewska zakażona koronawirusem. Aktorka opisała objawy COVID-19

Maja Ostaszewska w blondzie i bez makijażu

Na zdjęciu, które Maja Ostaszewska pokazała na swoim Instagramie widzimy ją w delikatnie falowanych blond włosach i bez makijażu. 

Przedziwna figura... Premiera bez widzów... Teatr w czasie pandemii. Ale dotarliśmy do brzegu..., napisała pod zdjęciem.

Nie wiadomo niestety czy jest to tylko doskonale dobrana peruka, czy jednak zmiana na stałe. Ale pewnie wkrótce się tego dowiemy.

Zobacz także: Rówieśnicy dyskryminowali Maję Ostaszewską ze względu na inną wiarę!

Metamorfoza aktorki wzbudziła mieszane uczucia wśród fanów. Niektórzy są zachwyceni, inni wolą je w ciemniejszym odcieniu:

Cudowna 🔥

Super fryzura

Nie nie pasuje pani blond 😢 

A Wy w jakim kolorze ją wolicie? 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.