maja-bohosiewicz-fryzura-nowa-8
Fot. Instagram: @majabohosiewicz
metamorfozy gwiazd

Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Pozbyła się doczepów…

Jak teraz wyglądają jej włosy?

Redakcja VIVA! 6 listopada 2020 10:30
maja-bohosiewicz-fryzura-nowa-8
Fot. Instagram: @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz to jedna z tych gwiazd, które chętnie eksperymentują z uczesaniem. Aktorka zmienia kolor i długość włosów. Jakiś czas temu zdecydowała się też na przedłużenie włosów doczepami. Teraz postanowiła pożegnać się z nimi.

Maja Bohosiewcz zdjęła doczepiane włosy

Doczepiane włosy wyglądają pięknie, ale niestety często osłabiają naturalne włosy. Wiele gwiazd się jednak na nie decyduje, bo pozwalają na szybką metamorfozę, a efekt jest oszałamiający. Maja Bohosiewicz postanowiła z nich skorzystać pół roku temu. I trzeba przyznać, że dzięki dobrej pielęgnacji i wprawnej fryzjerce fryzura gwiazdy przez cały ten czas prezentowała się znakomicie. Teraz jednak Maja zdecydowała się zrezygnować z doczepianych włosów, a wizytę w salonie fryzjerskim udokumentowała na swoim profilu na Instagramie w Instastories. Jak się okazuje jej naturalne włosy są w doskonałym stanie!

Pół roku noszenia włosów i na szczęście żadnych ubytków - przyznała Maja na Instastories.

Zobaczcie sami! Włosy Mai wyglądają pięknie, a w naturalnej fryzurze Mai jest do twarzy. W relacji Maja oznaczyła też warszawski salon fryzjerski, specjalizujący się w przedłużaniu włosów Hollywood Hair Warsaw. To właśnie tam Maja zdjęła doczepy.

 

 

maja-bohosiewicz-fryzura-5
Fot. Instagram: @majabohosiewicz

maja-bohosiewicz-fryzura-2
Fot. Instagram: @majabohosiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wrzucam wam tekst napisany przez Pana Janusza Majewskiego, znanego polskiego reżysera, prywatnie teścia mojej siostry. Rzadko kiedy ktoś tak trafnie i elegancko potrafi opisać mieszające się w nas uczucia. Przepraszam, wiem, że do rewolucji potrzebne są ostre narzędzia, ale martwię się, że hasła „wypierdal***” obniżają tylko kurs dyskusji. Poczytajcie sami. Kilka naiwnych pytań Dlaczego ludzkość pozwoliła, żeby grona starych, stetryczałych wojskowych wypowiadały takim samym wrogim starcom wojny i wysyłały swoich synów i wnuków na rzeź. Popiół z ich cygar spadał na sztabowe mapy, w które wbijali dziecinne chorągiewki i rysowali strzałki wyznaczające ruchy wojsk, które zamieniały się w szlaki milionów poległych „bohaterską” śmiercią żołnierzy lub zabitych cywilnych ofiar, szlaki ruin i zgliszcz? Dlaczego gremia starców, żyjących w celibacie, uważają się za uprawnionych prawodawców w materii o której nie wolno im było mieć pojęcia, o życiu małżeńskim, jego esencji, którą jest miłość, duchowa i fizyczna? I celu, jakim jest prokreacja? Jakim prawem jacyś zgorzkniali faceci w wieku emerytalnym, jakieś niespełnione, zapiekłe w złości stare ciotki, chcą rządzić ciałem młodej kobiety, jego cudem, jego tajemnicą, jego darem dawania życia, które ma być życiem szczęśliwym, a nie cierpieniem i rozpaczą? W moich czasach w gimnazjach uczono łaciny, teraz chyba już nie, jedno z najbardziej znanych zdań, które pamięta się całe życie było: Quousque tandem abutere, Catilina, patientia nostra – fragment mowy przeciw Katylinie, wygłoszonej przez Cycerona po wykryciu jego spisku. W dosłownym tłumaczeniu: „Jak długo, Katylino, będziesz nadużywał naszej cierpliwości?” Zwrot ten używany jest dla zwrócenia uwagi na czyjąś hipokryzję. Jak długo jeszcze młodzi ludzie będą tolerować wtrącanie się starych zgredów w ich świat, w świat którego kompletnie nie rozumieją? Kiedy wreszcie młodzi pojmą, że czas wziąć sprawy w swoje ręce? Słów tych nie napisał zbuntowany, młody trybun polityczny, tylko człowiek, który dożył już 90-tej wiosny i wydaje mu się, że wie w jakim stopniu starość zaciemnia widzenie świata. W czasach starożytnych starcy otaczani byli szacunkiem, młodsi korzyst

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska (@majabohosiewicz)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.