Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
Ze świata urody

Maja Bohosiewicz zdradziła swój krępujący sekret! Czy ma kłopot z cerą?

Pokazała niepokojące zdjęcie!

Redakcja VIVA! 30 października 2019 15:15
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Aktorka Maja Bohosiewicz, młodsza siostra Soni Bohosiewicz, znana głównie z takich produkcji jak: Szpilki na Giewoncie, Ojciec Mateusz czy Londyńczycy, boryka się z problemem, którym podzieliła się ze swoimi fankami na Instagramie. Maja Bohosiewicz, postanowiła sprzeciwić się zakłamywaniu rzeczywistości i wyjawiła, że ma poważne problemy z trądzikiem. Postawiła na naturalność i opublikowała w sieci zdjęcie, na którym dokładnie prezentuje jak wygląda jej cera bez grama makijażu. W dobie Instagrama  kobiety dążą do ideałów piękna, kreowanych na co dzień w mediach społecznościowych. Szczupła sylwetka i nieskazitelna cera, to podstawa pięknego wizerunku. Prawie każda celebrytka pokazuje się w social mediach w nienagannych stylizacjach i lookach. Niestety rzeczywistość czasami jest zupełnie inna. Jak wygląda Maja Bohosiewicz bez makijażu?

Czy Maja Bohosiewicz na kłopot z cerą?

Maja postanowiła zwierzyć się, ze swojej wielkiej metamorfozy. Pokazała zdjęcie z września 2019, na którym wyraźnie widać, że aktorka ma kłopot z trądzikiem. Obok zdjęcie współczesne, po kuracji z października. Jej cera wygląda zdecydowanie lepiej. Widać, że Maja przeszła proces kuracji trądzikowej. Aktorka wyznała, że już niebawem zdradzi, jak udało jej się zwalczyć kłopoty z cerą. 

Dam wam wkrótce znać, jak się leczyłam - napisała.

Maja Bohosiewicz, trądzik 2019
Fot. Instagram/MajaBohosiewicz
 

Maja Bohosiewicz, trądzik 2019
Fot. Instagram/MajaBohosiewicz

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.