Bohosiewicz pokazała niedoskonałości
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Maja Bohosiewicz pokazała fałdki i odkryła swoje niedoskonałości!

Oto cała prawda o jej sylwetce!

Aleksandra Frankowska 16 marca 2021 10:27
Bohosiewicz pokazała niedoskonałości
Fot. Instagram

Maja Bohosiewicz znana jest z ogromnego dystansu do samej siebie i dużego poczucia humoru. Tym razem na Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciem… swoich fałdek! Tym samym wywołała lawinę pozytywnych komentarzy od swoich fanek, które zobaczyły, że nawet celebrytka nie musi być idealna.

Popularność Mai Bohosiewicz rośnie

Młodsza siostra aktorki Soni Bohosiewicz świetnie poradziła sobie w show biznesie i nie musiała prosić o wsparcie z jej strony. Zagrała w kilku serialach, które przyniosły jej popularność i rozpoznawalność, ale kiedy w 2018 roku otworzyła własną markę odzieżową Le Collet, dopiero usłyszał o niej nasz kraj. Polki uwielbiają jej ubrania. Świetnie prosperująca firma sprawiła, że Maja Bohosiewicz mogła pozwolić sobie na bezterminową przeprowadzkę na Teneryfę, gdzie przebywa od listopada wraz z mężem i dziećmi.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz krytykuje… klientki swojej własnej marki!

Maja Bohosiewicz pokazała fałdki i niedoskonałości

Gwiazda od zawsze wyglądała szczupło i nie mogła narzekać na dodatkowe kilogramy. Taka jej uroda, również po ciąży szybko wracała do swojej figury. Jej najnowsze zdjęcie pokazuje… fałdki! I niedoskonałości, a Maja ma do nich ogromny dystans. Dzięki jej dystansowi i otwartości, wiele kobiet z grona jej fanek poczuło się lepiej. Dodała ogromnej otuchy kobietom, które czują się nieatrakcyjne. Okazuje się, że nawet piękne ciało, w rzeczywistości może mieć fałdki, cellulit, czy inne niedoskonałości.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Pozbyła się doczepów…

Nie chciałam tego wrzucać jako post bo myślałam że już każda szczupła dziewczyna to zrobiła i jest to śmieszne. „Serio, to są te twoje fałdki?” 😂 Moja Aśka zawsze mówi, że bawią je takie posty jak szczupli ludzie gimnastykują się żeby zrobić sobie takie zdjęcie. No ale do rzeczy. W ciągu 20min dostałam ponad sto wiadomości: COOO??? To ty?? Niemożliwe! Przecież masz super zarysowane mięśnie!!! 🤷🏻️ po pierwsze: MIAŁAM, a nie mam 🙄Od 5miesiecy nie wykonuje treningów siłowych więc mięśni nie wiele zostało. Po drugie - nawet w swojej najlepszej formie, kiedy miałam najmniejszą ilość tkanki tłuszczowej versus mięśni, trenowałam 3-4 razy w tygodniu, bardzo sumiennie - NIGDY NIE MIAŁAM kaloryfera. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…