Magdalena Stużyńska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Niesamowita metamorfoza Magdaleny Stużyńskiej!

Zobaczcie jak aktorka wygląda w rudych włosach

Marta Cieplak 15 marca 2018 17:30
Magdalena Stużyńska
Fot. East News

Magdalena Stużyńska, aktorka znana z serialu Przyjaciółki, jest od lat wierna swojemu wizerunkowi. Blond włosy za ramiona to niemal jej znak rozpoznawczy. Dlatego jej fani doznali szoku, gdy zobaczyli ją w zupełnie nowej, zaskakującej fryzurze! Zobaczcie jakiej!

Magdalena Stużyńska w nowym kolorze włosów

Aktorka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w rudych włosach pisząc:

Lubię zmiany. (...) Ale najlepiej jednak czuję się w kolorze blond.

Szybko pospieszyła też z wyjaśnieniami, że to charakteryzacja na potrzeby kampanii dla marki Rossmann (którą zresztą możemy oglądać obecnie w TV). Naszym zdaniem w rudych lokach Stużyńska wygląda świetnie! Sprawiły, że aktorka wygląda młodo i promiennie.

Czekamy na kolejne eksperymenty z planu. Może kolejnym razem zobaczymy ją w kruczoczarnych, krótkich pasmach? W jakiej fryzurze waszym zdaniem prezentowałaby się najlepiej? 

A tak wygląda aktorka na co dzień

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…