Magdalena Stużyńska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Niesamowita metamorfoza Magdaleny Stużyńskiej!

Zobaczcie jak aktorka wygląda w rudych włosach

Marta Cieplak 15 marca 2018 17:30
Magdalena Stużyńska
Fot. East News

Magdalena Stużyńska, aktorka znana z serialu Przyjaciółki, jest od lat wierna swojemu wizerunkowi. Blond włosy za ramiona to niemal jej znak rozpoznawczy. Dlatego jej fani doznali szoku, gdy zobaczyli ją w zupełnie nowej, zaskakującej fryzurze! Zobaczcie jakiej!

Magdalena Stużyńska w nowym kolorze włosów

Aktorka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w rudych włosach pisząc:

Lubię zmiany. (...) Ale najlepiej jednak czuję się w kolorze blond.

Szybko pospieszyła też z wyjaśnieniami, że to charakteryzacja na potrzeby kampanii dla marki Rossmann (którą zresztą możemy oglądać obecnie w TV). Naszym zdaniem w rudych lokach Stużyńska wygląda świetnie! Sprawiły, że aktorka wygląda młodo i promiennie.

Czekamy na kolejne eksperymenty z planu. Może kolejnym razem zobaczymy ją w kruczoczarnych, krótkich pasmach? W jakiej fryzurze waszym zdaniem prezentowałaby się najlepiej? 

A tak wygląda aktorka na co dzień

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.