Magdalena Stużyńska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Niesamowita metamorfoza Magdaleny Stużyńskiej!

Zobaczcie jak aktorka wygląda w rudych włosach

Marta Cieplak 15 marca 2018 17:30
Magdalena Stużyńska
Fot. East News

Magdalena Stużyńska, aktorka znana z serialu Przyjaciółki, jest od lat wierna swojemu wizerunkowi. Blond włosy za ramiona to niemal jej znak rozpoznawczy. Dlatego jej fani doznali szoku, gdy zobaczyli ją w zupełnie nowej, zaskakującej fryzurze! Zobaczcie jakiej!

Magdalena Stużyńska w nowym kolorze włosów

Aktorka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w rudych włosach pisząc:

Lubię zmiany. (...) Ale najlepiej jednak czuję się w kolorze blond.

Szybko pospieszyła też z wyjaśnieniami, że to charakteryzacja na potrzeby kampanii dla marki Rossmann (którą zresztą możemy oglądać obecnie w TV). Naszym zdaniem w rudych lokach Stużyńska wygląda świetnie! Sprawiły, że aktorka wygląda młodo i promiennie.

Czekamy na kolejne eksperymenty z planu. Może kolejnym razem zobaczymy ją w kruczoczarnych, krótkich pasmach? W jakiej fryzurze waszym zdaniem prezentowałaby się najlepiej? 

A tak wygląda aktorka na co dzień

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.