Magdalena Stużyńska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Magdalena Stużyńska przeszła wielką metamorfozę! „Wyglądasz jak dziewczynka” piszą fani.

Nie sądziliśmy, że gwiazda Przyjaciółek zdecyduje się na tak krótkie cięcie!

Marta Cieplak 3 czerwca 2020 15:30
Magdalena Stużyńska
Fot. East News

Magdalena Stużyńska, gwiazda serialu Przyjaciółki, zdecydowała się na zaskakujący krok – obcięła swoje długie blond włosy na modnego boba! Zmiana jest ogromna, szczególnie, że od lat aktorka nosiła włosy sięgające za ramiona. Niektórzy fani porównują ją w nowej fryzurze... do Marylin Monroe!

Magdalena Stużyńska w krótkich włosach

Nowe cięcie i odświeżony kolor to oczywiście efekt wizyty u fryzjera, na którą Magdalena czekała, tak jak inne Polki, kilka miesięcy.

Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę😉Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę😉Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe! Dołączam do grona wielbicielek salonu @aleksandraoleczekhairstylist, w którym „czeszą się” moje koleżanki aktorki! Do zastępu świetnych fryzjerek dołączyła fantastyczna @magdalena_brokat , z którą od lat pracuję przy sesjach zdjęciowych. Dziewczyny, jesteście cudowne! Dziękuję! Wiem dlaczego mało co tak poprawia nastrój jak wizyta u fryzjera.🙏🏻❤️❤️😃 @aleksandraoleczekhairstylist @magdalena_brokat

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Krótsze cięcie do wysokości ucha oraz świeży makijaż z różową szminką w roli głównej sprawiły, że aktorka wygląda dużo młodziej niż w długich włosach! Fani są tego samego zdania:

Fantastycznie! Pani młodnieje z wiekiem!!!! 😵❤️

Ślicznie, młodziutko I świeżo 😍😍😍

Madzia wyglądasz jak dziewczynka! Jest super

A Ty w którym wcieleniu wolisz Magdalenę Stużyńską? W długich czy jednak w krótkich włosach? Dla przypomnienia wrzucamy kilka starszych zdjęć aktorki:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.