Olga Figaszewska 21 lutego 2017 08:15
1/7
Magdalena Mielcarz
Copyright @Robert Wolański
1/7

Gwiazdy rzadko decydują się na zmiany. Przez lata przyzwyczajała nas do długich lśniących, blond włosów. Magdalena Mielcarz zaskoczyła wszystkich swoją drastyczną metamorfozą. Jak wygląda teraz?

 

W weekend modelka opublikowała na swoich kanałach społecznościowych zdjęcie ściętego warkocza. To mogło oznaczać jedno. Magdalena Mielcarz ogłosiła czas na zamiany. W nowej fryzurze prezentuje się zjawiskowo. Trzeba przyznać, że gwiazda najbardziej zaskoczyła swoich fanów, którzy w kwestii oceny jej wyglądu pozostają podzieleni. Jedni nie kryją zachwytu, drudzy uważają, że dłuższe włosy są jednym z największych atrybutów.

 

Zobacz  też: Wszyscy namawiali Cindy Crawford by usunęła swój znak rozpoznawczy. Ale ona...

 

 

#Time for #change 💇#magdalenamielcarz

Post udostępniony przez Magdalena Mielcarz (@magdalenamielcarz)

 

Magdalena Mielcarz karierę rozpoczynała jako modelka, ale poznaliśmy ją jako Ligię w filmie Quo vadis Jerzego Kawalerowicza. Dzisiaj piękna aktorka, modelka, wokalistka. Mama dwóch córeczek i żona milionera Adriana Ashkenazy. Żyje w USA, choć od czasu do czasu odwiedza Polskę.

 

W 2013 roku, zapytana o to, czy połączenie urody, talentu i udanego życia rodzinnego nie przysparza jej wrogów wśród kobiet? Odpowiedziała: Ja zawsze otaczam się kobietami, które są niezwykłe. Pewne własnej kobiecości, utalentowane, z bardzo sprawnie funkcjonującym intelektem. Bez kompleksów. I nie mam poczucia zazdrości. Jak widzę fantastyczną kobietę, to podziwiam ją i też chcę taka być. Nie myślę sobie: Ty małpo, powinnaś być głupia i brzydka, to ja się wtedy lepiej poczuję. Pamiętam, jak poznałam na planie Penélope Cruz, której nikt nie odbierze ani urody, ani talentu, ani powodzenia, a ona kompletnie nie ma potrzeby afiszowania się z tym. Ona nic nie musi. A ja lubię kobiety, które nic nie muszą.

 

Polecamy też: „Żyję w rytmie chilloutu”. Piękna Magda Mielcarz kończy 38 lat. Zmieniła się przez ostatnie lata?

 

A Wy? Co sądzicie o nowej fryzurze Magdaleny Mielcarz?


Zobaczcie jak zmieniała się przez lata.


 

2/7
Magda Mielcarz, Viva! czerwiec 2003
Copyright @Krzysztof Opaliński
2/7

 Magda Mielcarz, Viva! czerwiec 2003

 

Zobacz  też: Wszyscy namawiali Cindy Crawford by usunęła swój znak rozpoznawczy. Ale ona...

3/7
Magda Mielcarz, Viva! luty 2011
Copyright @MARLENA BIELIŃSKA/MAKATA
3/7
4/7
Magda Mielcarz, Viva! luty 2011
Copyright @MARLENA BIELIŃSKA/MAKATA
4/7
5/7
Magda Mielcarz, Viva! październik 2013
Copyright @Sylwia Borowska
5/7
6/7
Magdalena Mielcarz
Copyright @Instagram/Magdalena Mielcarz
6/7
7/7
Magdalena Mielcarz
Copyright @Instagram/Magdalena Mielcarz
7/7

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.