Madga Mielcarz look 2021
Fot. instagram/lvmablack
Metamorfozy gwiazd

Magdalena Mielcarz już nie jest blondynką?

Nowy kolor włosów Magdaleny Mielcarz szokuje!

Marta Cieplak 22 kwietnia 2021 11:30
Madga Mielcarz look 2021
Fot. instagram/lvmablack

Magdalena Mielcarz od początku kariery miała piękne, blond włosy. Długo nosiła je niemal tylko rozpuszczone, stylizowane w delikatne fale. I właśnie z takim wizerunkiem jest w Polsce najmocniej kojarzona. Potem, gdy na poważnie zajęła się muzyką pod pseudonimem lvma black, zmieniła look i teraz niemal zawsze pokazuje się we włosach związanych na czubku głowy w kok w stylu Jennifer Lopez. Ale nadal blond. Taka fryzura zdecydowanie bardziej pasuje do jej muzycznego i scenicznego image'u. Ale ostatnio zrobiła wyjątek od tej reguły i pokazała się w... fioletowych włosach z zielonymi końcówkami!!!

Zobacz także: Magda Mielcarz pokazała się bez makijażu. Jest nie do poznania!

Magda Mielcarz w fioletowych włosach

Dla fanów, którzy przyzwyczaili się do Magdy w wersji blond, jej post na Instagramie był szokiem! Nikt się nie spodziewał, że piosenkarka i aktorka kiedykolwiek pokaże się w takim wydaniu. A jednak!

Ten moment przed pisaniem nowej piosenki... Kiedy wszystko jest możliwe... I nigdy nie wiesz, w którą stronę pójdziesz, jaka myśl sprawi, że serce zacznie bić szybciej..., napisała pod postem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

Fanów klasycznego wizerunku Magdy Mielcarz uspokajamy, że fiolet na włosach to tylko efekt filtru na Instagramie! Choć niektórzy fani wcale tego nie zauważyli i byli przekonani, że to nowa fryzura:-) Ale musimy przyznać, że nawet w tak odważnym kolorze gwieździe jest do twarzy! Myślicie, że zdecyduje się kiedyś na tak radykalną metamorfozę?

Zobacz także: Magdalena Mielcarz przeszła spektakularną metamorfozę. Zobacz, jak zmieniała się z biegiem lat!

Nam się podoba, ale tu chyba też działa powiedzenie, że ładnemu we wszystkim ładnie. I Magdalena Mielcarz jest tego najlepszym przykładem!

Choć uwielbiamy ją także w jej koczkach i bobie. A Wam która fryzura gwiazdy najbardziej przypadła do gustu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?