Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Magdalena Cielecka obcięła włosy na krótko?

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał...

Marta Cieplak 24 czerwca 2021 19:45
Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka słynie z tego, że dla roli w teatrze czy filmie jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Nie boi się też zmian wizualnych – nowe kolory i długości włosów, czy zupełnie inne niż klasyczne uczesanie, to dla niej chleb powszedni. Jednak zmiana, na jaką zdecydowała się do roli w spektaklu „Odyseja. Historia dla Hollywoodu” zaszokowała nawet jej wiernych fanów. Do najnowszego zdjęcia pozuje w króciutkich na kilka centymetrów włosach. W pierwszym momencie trudno ją nawet rozpoznać!

Zobacz także: Czy Magdalena Cielecka boi się śmierci? „Najbardziej nie chciałabym…”

Magdalena Cielecka w krótkich włosach

Magdalena Cielecka prywatnie jest wierna jednemu wizerunkowi – blond włosom o średniej długości. I choć zazwyczaj widujemy ją właśnie w takim wydaniu, to po charakteryzacji bywała zmieniona nie do poznania. Tylko zobaczcie jak prezentuje się jak Liz Taylor:

Ale to jeszcze nic! Teraz fani przecierają oczy ze zdumienia i zadają sobie pytanie, czy Magdalena Cielecka faktycznie obcięła włosy na krótko? Na zdjęciu rzeczywiście mają one długość 2-3 centymetrów...

Na razie nie wiadomo czy to peruka czy rzeczywiście Magdalena Cielecka zdecydowała się na radykale cięcie. Ale pewne jest, że fanom się podoba!

Wowww

ładnemu to we wszystkim ładnie 😍

Jednak dla wielu osób jej nowy wizerunek może być szokiem. I choć musimy przyznać, że prezentuje się interesująco, to jednak wolimy ją w długich włosach. A Wy?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.