Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
ZE ŚWIATA URODY

Magda Mielcarz pokazała się bez makijażu. Jest nie do poznania!

Jak gwiazda wygląda na co dzień?

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 14:30
Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wśród gwiazd panuje trend na pokazywaniu swoich zdjęć na Instagramie bez makijażu. Do tego grona dołączyła kolejna osoba z polskiego show biznesu – Magdalena Mielcarz. Dała się poznać jako uzdolniona aktorka, piosenkarka, a także modelka i bez wątpienia uchodzi za jedną z piękniejszych gwiazd. Jednak jak prezentuje się bez pełnego makijażu, w naturalnej wersji? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Magda Mielcarz – jak gwiazda wygląda bez makijażu?

W swoich social mediach Magda Mielcarz opublikowała selfie z samochodu. Jak możemy zauważyć, postawiła na modny w 2020 roku kształt okularów, jednak nie to przyciągnęło główną uwagę jej obserwatorów. Artystka pokazała się bez makijażu i musimy przyznać, że prezentuje się niesamowicie. Z pewnością jej idealna cera to zasługa diety oraz ćwiczeń. Nie dopatrzymy się tam zmarszczek oraz niedoskonałości. Jak komentują fani Magdaleny Mielcarz, którzy są zachwyceni jej lookiem: „Śliczna”, „Piękna ”, „You look beautiful”. Koniecznie zobaczcie zdjęcie! Według Was lepiej wygląda w makijażu czy w naturalnej wersji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LVMA BLACK (@lvmablack)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LVMA BLACK (@lvmablack)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.