Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
ZE ŚWIATA URODY

Magda Mielcarz pokazała się bez makijażu. Jest nie do poznania!

Jak gwiazda wygląda na co dzień?

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 14:30
Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wśród gwiazd panuje trend na pokazywaniu swoich zdjęć na Instagramie bez makijażu. Do tego grona dołączyła kolejna osoba z polskiego show biznesu – Magdalena Mielcarz. Dała się poznać jako uzdolniona aktorka, piosenkarka, a także modelka i bez wątpienia uchodzi za jedną z piękniejszych gwiazd. Jednak jak prezentuje się bez pełnego makijażu, w naturalnej wersji? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Magda Mielcarz – jak gwiazda wygląda bez makijażu?

W swoich social mediach Magda Mielcarz opublikowała selfie z samochodu. Jak możemy zauważyć, postawiła na modny w 2020 roku kształt okularów, jednak nie to przyciągnęło główną uwagę jej obserwatorów. Artystka pokazała się bez makijażu i musimy przyznać, że prezentuje się niesamowicie. Z pewnością jej idealna cera to zasługa diety oraz ćwiczeń. Nie dopatrzymy się tam zmarszczek oraz niedoskonałości. Jak komentują fani Magdaleny Mielcarz, którzy są zachwyceni jej lookiem: „Śliczna”, „Piękna ”, „You look beautiful”. Koniecznie zobaczcie zdjęcie! Według Was lepiej wygląda w makijażu czy w naturalnej wersji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LVMA BLACK (@lvmablack)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LVMA BLACK (@lvmablack)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.