Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Magda Mielcarz postawiła na krótkie cięcie!

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 21 grudnia 2020 14:30
Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Magdalena Mielcarz postanowiła zaskoczyć fanów tu przed świętami i pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Nie ma już charakterystycznego dla niej wysokiego koczka, ale krótkiego boba i w dodatku w znacznie ciemniejszym kolorze! Co stoi za tą zmianą?

Metamorfoza Magdaleny Mielcarz grudzień 2020

Od prawie roku znakiem rozpoznawczym Magdy Mielcarz był wysoki kok w stylu Jennifer Lopez i do tego duże kolczyki-koła oraz sportowe stylizacje. Taki look ewidentnie związany był z piosenkami, które gwiazda nagrywa w Los Angeles pod pseudonimem Luma Black. Najpierw pojawił się singiel ICU, a potem latem Summertime Hobby. Do współpracy przy płycie artystka zaprosiła tym razem najlepszych profesjonalistów: m.in. Emile Ghantous, który pracował z takimi nazwiskami jak Christina Aguilera, Snoop Dogg czy Chris Brown, a także Jordana Ware – zdobywcę Grammy za piosenkę Where are you now Justina Biebera, który jest współodpowiedzialny za sukcesy m.in. samej Madonny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

Od kilku tygodni Magdalena pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z domowego studia, w którym spędza teraz bardzo wiele czasu.  A to może oznaczać, że kolejny singiel albo i cała płyta, jest już na ukończeniu!

„Tak bardzo się cieszę, ze mogę się z Wami podzielić pierwszym zdjęciem z mojego własnego studia!!! Jeszcze tak niedawno temu własne studio w domu było nieosiągalne... Dziś spełnia się jedno z moich wielkich marzeń... Studio jest jeszcze bardzo podstawowe- tyle jest do zrobienia - ale będziemy iść do przodu krok po kroku!! Tak bardzo się cieszę- a jednocześnie boję- tyle jest do nauczenia!!! Ale jak marzenie płynie prosto z serca- nie boję się zainwestować w nie czasu i pracy... I wam z całego serca życzę, żebyście nigdy nie porzucali swoich marzeń!”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

Nowa fryzura Magdy Mielcarz

Jednak jeszcze większym zaskoczeniem niż nowe studio, jest totalna metamorfoza gwiazdy, którą możemy podziwiać na Instagramie. Magdalena Mielcarz nie jest już jasną blondynką w koku, ale ma krótkiego boba w znacznie ciemniejszym kolorze! A to może oznaczać tylko jedno – że szykuje się prawdopodobnie kolejny singiel i nowy klip, ale tym razem w zupełnie inny stylu. Jakim? To się pewnie wkrótce okaże!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

Fanom bardzo się podoba:

Dobra zmiana

OMG pięknie!

Super Hiper Fajnie

Fantastyczna zmiana 🎥❤️🔥

Nam też bardzo się podoba! Wygląda świeżo i dużo bardziej naturalnie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.