Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O tym się mówi!

Magda Gessler wybrała się do salonu piękności przed świętami!

Gwiazda wie co zrobić, aby wyglądać pięknie!

Aleksandra Frankowska 17 grudnia 2020 11:27
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler zaczęła intensywne przygotowania do świąt 2020. Chociaż w tym roku będą one zupełnie inne i spędzi je w mniejszym gronie, wybrała się już do salonu urody, gdzie poddała się zabiegom upiększającym. W poprawę jej wizerunku zaangażowanych było na raz kilka osób.

Święta inne niż wszystkie też u Magdy Gessler

Prowadząca Kuchenne Rewolucje w tym roku miała ponowny, intensywny czas. Prócz zobowiązań zawodowych, na świat przyszła także jej wnuczka Nena, która stała się oczkiem w głowie swojej sławnej babci. Tegoroczne święta rodzina Gesslerów spędzi bowiem w miejscu, do którego bez problemu dotrze z Kanady mąż Magdy, Waldemar oraz jej córka Lara z wnuczką Neną.

Magda Gessler przed świętami robi się na bóstwo

Na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się najnowsze zdjęcie podczas jej wizyty w salonie piękności. Jak widać, nie marnuje czasu – w tym samym czasie kosmetyczki zajmują się jej manicure i pedicure. Nic dziwnego, że przygotowania rozpoczęła tak wcześnie – jej wyjazd już niedługo, wraz z całą rodziną. Gwiazda na zdjęciu wygląda na odprężoną i zrelaksowaną. To bardzo ważne, aby nawet w natłoku obowiązków znaleźć czas dla siebie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.