Magda Gessler
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Magda Gessler pokazała się w nowym uczesaniu!

Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda „Kuchennych rewolucji”

Marta Cieplak 29 marca 2018 16:30
Magda Gessler
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler postanowiła przed świętami wielkanocnymi zaskoczyć fanów nie nowym przepisem na mazurek, a nowym uczesaniem! Zmiana nie jest radykalna, ale efekt? Szokujący! Restauratorka wygląda na opublikowanym zdjęciu na Instagramie na 10 lat młodszą! Musicie to zobaczyć. Jak wam się podoba?

Magda Gessler w nowym uczesaniu

Magda Gessler, słynna restauratorka i prowadząca Kuchenne rewolucje, od lat ma taką samą fryzurę - jej burza blond loków jest jedyna w swoim rodzaju. Dlatego takie zaskoczenie wywołało nowe uczesanie, z zaczesaną do tyłu grzywką. Okazuje się, że tak prosty zabieg dał tak niesamowity efekt. Do tego loki są delikatniejsze i bardziej przypominają fale. Restauratorka wygląda dzięki temu młodziej i nowocześniej.

Jej fani nie szczędzą więc komplementów: „Metamorfoza zaskakująca. Podkreśla osobowość, urodę i bycie sobą”, „Pani Magdo, wygląda Pani uroczo”, „Świetna fryzura Pani Magdo, niezwykle odmłodziła”, „Pani Magdo, pięknie, dziewczęco, bardzo na plus w tej fryzurze”, „Odmłodniała Pani o 10 lat”, „Przez te włosy to Pani taka dużo młodsza”.

A Wam jak się podoba?

 

Czas się zatrzymał. Życzę Wam dobrej nocy #ritz #lisboa #mg #besos

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Czy wolicie ją w klasycznym uczesaniu?

 

#besos #besos #zapiekanka #makaroni #pata ciuta #fodnetwork #sexy kitchen # mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.