Magda Gessler
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Magda Gessler pokazała się w nowym uczesaniu!

Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda „Kuchennych rewolucji”

Marta Cieplak 29 marca 2018 16:30
Magda Gessler
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler postanowiła przed świętami wielkanocnymi zaskoczyć fanów nie nowym przepisem na mazurek, a nowym uczesaniem! Zmiana nie jest radykalna, ale efekt? Szokujący! Restauratorka wygląda na opublikowanym zdjęciu na Instagramie na 10 lat młodszą! Musicie to zobaczyć. Jak wam się podoba?

Magda Gessler w nowym uczesaniu

Magda Gessler, słynna restauratorka i prowadząca Kuchenne rewolucje, od lat ma taką samą fryzurę - jej burza blond loków jest jedyna w swoim rodzaju. Dlatego takie zaskoczenie wywołało nowe uczesanie, z zaczesaną do tyłu grzywką. Okazuje się, że tak prosty zabieg dał tak niesamowity efekt. Do tego loki są delikatniejsze i bardziej przypominają fale. Restauratorka wygląda dzięki temu młodziej i nowocześniej.

Jej fani nie szczędzą więc komplementów: „Metamorfoza zaskakująca. Podkreśla osobowość, urodę i bycie sobą”, „Pani Magdo, wygląda Pani uroczo”, „Świetna fryzura Pani Magdo, niezwykle odmłodziła”, „Pani Magdo, pięknie, dziewczęco, bardzo na plus w tej fryzurze”, „Odmłodniała Pani o 10 lat”, „Przez te włosy to Pani taka dużo młodsza”.

A Wam jak się podoba?

 

Czas się zatrzymał. Życzę Wam dobrej nocy #ritz #lisboa #mg #besos

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Czy wolicie ją w klasycznym uczesaniu?

 

#besos #besos #zapiekanka #makaroni #pata ciuta #fodnetwork #sexy kitchen # mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…