Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu!

Czy wygląda na swój wiek?

Aleksandra Frankowska 11 stycznia 2021 12:27
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler nieustannie króluje w social mediach i doskonale wie, czym wzbudzić zainteresowanie swoich fanów. Chętnie pokazuje kadry z prywatnego życia, między innymi ostatnio spędzony czas w Hiszpanii wraz z rodziną podczas Bożego Narodzenia. Tym razem gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym nie ma ani grama makijażu!

Na ile lat wygląda Magda Gessler?

Najsłynniejsza polska restauratorka od lat pokazuje się w mediach, dbając o swój wizerunek. Gęste blond loki oraz kolorowe tuniki to jej znak rozpoznawczy. Charakterystyczny jest również mocny makijaż oczu. Cały wizerunek sprawia, że Magda wygląda znacznie młodziej, niż jest w rzeczywistości. Przypominamy, że pod koniec 2020 roku została babcią małej Neny.

Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu

Fani gwiazdy cenią ją za dystans i szczerość, tym bardziej po opublikowaniu przez nią zdjęcia bez makijażu, posypały się pod nim setki komplementów. Wszyscy zachwycają się naturalną urodą Gessler, która wygląda naprawdę pięknie. Nic dziwnego, że zdjęcie wzbudziło tak wiele emocji – Magda Gessler to osoba bardzo znana i dbająca o swój wizerunek. Tym zdjęciem – jak się okazuje – jeszcze bardziej go ociepliła! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.