Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
O tym się mówi

Magda Gessler pokazała odważne zdjęcie bez makijażu!

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 16 września 2021 13:30
Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Magda Gessler to mistrzyni smaku i najbardziej znana restauratorka w Polsce. Sławę zyskała jednak nie tylko dzięki kulinarnemu talentowi, ale także programowi Kuchenne rewolucje, w którym od ponad dziesięciu lat doradza innym jak gotować i prowadzić biznes. Przez swój oryginalny styl łączący kolory, wzory i duże akcesora, gwiazda zyskała także przydomek kolorowego ptaka polskiego show-biznesu. Jest bardzo aktywna w social mediach, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad milion osób! I to właśnie tam Magda Gessler pokazała odważne zdjęcie bez makijażu. Zobaczcie jak wygląda!

Zobacz także: Czy wiesz, że Magda Gessler nosiła kiedyś proste włosy?

Magda Gessler bez makijażu i charakterystycznej fryzury

Magda Gessler przyzwyczaiła nas do tego, że zazwyczaj pokazuje zdjęcia w pełnym makijażu i idealnie zrobionej fryzurze. Tym razem postanowiła jednak pokazać jak wygląda bez gama makijażu, w momencie, gdy siada na fotelu wizażystki przed nagraniami do programu.

Jak wynika z opisu była to 7 rano i przygotowania do nagrań programu Master Chef. Tak wczesna pora tłumaczy i zaspany wygląd gwiazdy i kawę, którą można zobaczyć na pierwszym planie.

Fanom Magdy Gessler jednak zupełnie to nie przeszkadza – są zachwyceni jej zdjęciem.

Jak zwykle przecudnie

Woooow

Piękna jak zawsze

Uważam, że trzeba mieć do siebie duży dystans i odwagę, gdy jest się osobą medialną, by pokazać się w totalnych domowych pieleszach. Brawo i szacun Pani Magdo!

My dołączamy się do tych gratulacji i bardzo doceniamy to, że Magda Gessler jest tak prawdziwa i szczera w kontakcie ze swoimi fanami.

Zobacz także: Magda Gessler szczerze o poprawianiu urody: „Nie mogę sobie pozwolić na porządny laser”. Dlaczego?

Magda Gessler
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.