Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 25 lat! Co za zmiana!

Jak wyglądała kiedyś najsłynniejsza polska restauratorka?

Aleksandra Frankowska 16 listopada 2020 11:27
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler na swoim Instagramie chętnie wrzuca zdjęcia z przeszłości, pokazując jak barwne i bujne życie prowadziła. Tym razem pochwaliła się fotografią sprzed 25 lat, a dokładnie z otwarcia jej restauracji Słodki Słony w Warszawie, którą odwiedzić można do dziś. Na fotografii widać, jak bardzo restauratorka zmieniła się na przestrzeni lat.

Magda Gessler na przestrzeni lat

Mija już ponad 10 lat, odkąd Magda Gessler udziela się w roli prowadzącej programu TVN Kuchenne Rewolucje. Restauratorka pomaga podupadającym lokalom stanąć na nowo na nogi, wprowadzając wiele zmian organizacyjnych, a także kulinarnych. Wiele z nich zakończyło się ogromnym sukcesem, a restauracje te są teraz znane w całej Polsce. Są też i takie, które jednak nie potrafiły stanąć na nogi, nawet po interwencji Gessler.

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 25 lat

Na Instagramie gwiazdy można zobaczyć najnowsze zdjęcie, które ukazuje ją i córkę Larę 25 lat temu podczas otwarcia restauracji Słodki Słony. Do dziś miejsce to znajduje się w Warszawie. To czas, w którym restauratorka nie była jeszcze sławna. Trzeba przyznać, ze bardzo się zmieniła. Rude wówczas włosy, obecnie zastąpiła fala blond loków. Widać jednak, że jak na tamte czasy, Magda zawsze wyglądała zjawiskowo!

Początek wszystkiego, co slodkie i słone mama @magdagessler_official z córeczką @lara_gessler to juz 25 lat @slodki_slony a w tym roku nowe dziecko @slodki_slony_familia.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.