nowa-fryzura0maffashiona-2020
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Maffashion zapozowała w samej bieliźnie trzy miesiące po porodzie!

I to bez grama retuszu. Ależ ona ma ciało!

Redakcja VIVA! 5 grudnia 2020 17:30
nowa-fryzura0maffashiona-2020
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Julia Kuczyńska znana bardziej jako Maffashion we wrześniu po raz pierwszy została mamą. I bardzo szybko wróciła do formy. Już w październiku wyznała, że schudła 10 kg! Ale sama gwiazda przyznaje, że nie stosuje głodowych diet ani bardzo męczących treningów. Po prostu daje czas swojemu ciału na regenerację i dba o to, co je. Jak widać jej organizm reaguje na to i na karmienie piersią malucha rewelacyjnie, bo Maff właśnie pokazała w sieci zdjęcia w samej bieliźnie. I musimy przyznać, że wygląda zjawiskowo! Aż trudno uwierzyć, że od porodu minęły zaledwie trzy miesiące...

Maffashion w bieliźnie po porodzie

Co ciekawe, Maffashion od samego początku bardzo szczerze mówiła o swoim wyglądzie i pokazywała jak wygląda jej brzuch w kilka dni po porodzie, mimo, że wtedy daleko mu było do ideału. A fani bardzo to docenili. Bo nadal mało jest gwiazd, które pokazują, że poród to nie bułka z masłem, a wychowanie malucha to zmęczenie, bałagan i... problemy z figurą.

maffashion-cialo-po-porodzie
Fot. maffashion_official

Teraz jednak Maff wygląda prawie identycznie jak przed ciążą i z przyjemnością pokazuje ciało na zdjęciach. Ostatie fotografie na jej Instagramie to kampania dla marki Tezenis, z którą współpracuje od lat. Zdjęcia zrobione w świątecznym klimacie zachwycają, bo Maff jest na nich bardzo naturalna, uśmiechnięta i widać, że nie było tam ingerencji photoshopa.

Fani bardzo to docenili i zasypali blogerkę komplementami:

Uśmiechnięta Maffka super!

Super ! I świetnie ze nie ma tej sztucznej obróbki !! Takie powinny być kampanie reklamowe . A ty Maff jak zawsze piekna ❤️

Szanuje za brak retuszu, bo to wygląda prawdziwie i mega pięknie! ❤️ kobiecość na nowym poziomie 😍

Szapoba, że nie ma dużo retuszu. Super, że widać, że masz inne też piękne ciało... To ważne by pokazywać, zmiany mogą być piękne.

Przepiękne naturalne zdjęcie. Pokazujesz prawdziwy obraz macierzyństwa, nie przekłamując rzeczywistości. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Czytając te komentarze widać, że decyzja o pokazaniu zdjęć bez retuszu i na luzie była najlepszą, możliwą decyzją. Oby tak dalej! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!